Hvězdný prach (2007)

Od tohohle filmu jsem čekal docela dost a opravdu mě nezklamal.Jedna z nejlepších pohádek co jsem kdy viděl(ne-li nejlepší)...naprosto magická atmosféra,výborný černý humor,skvělé herecké výkony...Claire Danes jako Yvaine je tak křehce nádherná a Robert De Niro jako ,,drsný" pirát je famózní...celkově mě tento film dostal a dávám 5* jen to bleskne:)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Rozhodně nejlepší americký komediální seriál,který s přehledem válcuje i Přátele.Všechny díly jsou skvělé a hlavní představitelé jsou výborní...co víc k tomu říct...snad jen...LEGEN..wait for it..ale vždyť už to znáte ;-)

Klik - život na dálkové ovládání (2006) odpad!

no přiznám se...po první půlce jsem byl filmu ochotný dát i 4*,ale ta druhá půlka mě tak neskutečně a nehorázně znechutila a z kina jsem odcházel nas...ý,že jsem vyplázl několik desítek korun za takový neskutečný a odporný blábol...fuj hnus...už nikdy více,NIKDY!!!

Korsický případ (2004)

Slušná komedie s výbornou hlavní dvojicí,už jen kvůli Renovi dávám tu čtvrtou hvězdičku.

Letiště (2006) (seriál) odpad!

Ehm...zříkám se práva na komentář,odveďte mě prosím do mé cely.

MacGyver (1985) (seriál)

Velmi slušný seriál s mým oblíbeným hlavním představitelem,už tady měl styl,ale v Hvězdné Bráně je prostě nejlepší:)

Mars útočí! (1996)

Film,u kterého jsem se docela i pobavil,určitě potěší i hvězdné obsazení,pokud to beru jako komedii tak solidní 4*

Matrix (1999)

Tak tohle sci-fi mě dostalo hned při prvních scénách a po celou dobu jsem nemohl odlepit oči od obrazovky,famózní triky,skvělé výkony hlavních představitelů(k tomu pár slov:Neo je bezpochyby jeden z nejdrsnějších filmových hrdinů,sice to tak na začátku nevypadá,ale jak film plyne tak začíná chápat svoji roli v tomhle boji a je to vidět,Reevesovo charisma je opravdu velké,ale ostatní herci mu zdatně sekundují,jak Fishburne jako Morpheus,tak Weaving jako agent Smith).Tímto dílem dali bratři Wachovští začátek jedné z nejlepších filmových trilogií(alespoň pro mě) a nastartovali jednu veleúspěšnou sérii. Toť z mé strany vše...