Studio 666 (2022)

Luxus. Miluju Foo Fighters.

Pád (2013) (seriál)

Nic moc hraní, nic moc děje. Celý seriál by vystačil na jeden celovečerák. Alespoň bychom se vyhnuly nudným zdlouhavým pasážím, předlouhým záběrům spíš na haldu pudru než na obličej G.Anderson a nesmyslným doplňkovým postavám, které v reálu nijak nepřispívají k ději, jen protahují stopáž. Postavit to na přimhouřených modrých očích agentky X a rádoby sex-apílu pana Šedého, který je stejně toporný jako ve zmíněném filmu za mě nestačí.

Beckett (2021) odpad!

O ničem. Bez děje, pointa ubohá, hlavní představitel nesympatický, přestože z něj dělají robocopa švihnutého rambem, 007ičkou a trpícího kongenitální analgezií. Škoda času kdy člověk čeká, že uvidí víc než negra běhajícího před kamerou a prodělávajícího jeden úraz za druhým. Víc ale nedostanete.

Vyšehrad: Fylm (2022) odpad!

Čekala jsem mnohem mnohem víc. Seriál se dal, film je děs, neskutečně trapná pitomost bez nápadu a humoru.

Red Rocket (2021)

Úplný luxus, hlavní herec úžasný, nemůžu než doporučit.

Ukradený život (2022) (TV film) odpad!

Tak si tak clovek pusti becko, celou dobu se smeje jak je film blbej a ceka na pointu, ktera by to mohla zachranit. Ale kdyz je pointa mnohem blbejsi nez cely film ... Bohuzel tedy odpad.

Hodný syn (2011)

Dala bych 3 hvězdy za děj kdy jsem se občas nudila, ale byl zajímavý a dala bych 5 hvězd za ten srandovní jazyk, který mě moc bavil. Takže 4 hvězdy je kompromis.

Můj příběh (2019)

Film trochu nudný, utahaný, ale na druhou stranu fajnové, sympatické herečky (krom té hlavní, tu neznám) + Vilma Cibulková měla své dramatické chvíle, ve kterých je úžasná. Příběh mohl být podán mnohem poutavěji, ale za to herci nemůžou. Nicméně oproti hrůznému očekávání po přečtení recenzí na čsfd - přečteno před shlédnutím filmu - to nebylo vůbec tak špatné. Dalo se to shlédnout a klidně to uvidím znovu. Existují tisíce mnohem horších českých počinů. Akorát se to opravdu dalo natočit mnohem poutavěji. Jde o téma, které je pro diváka vděčné a udělat z toho prakticky telenovelu je dle mého škoda. I výběr hlavní herečky mohl být lepší. SPOILER! Nepochopila jsem proč je na přebalu vůbec pan Rašilov, když ve filmu dostane dohromady asi 2-minutový prostor a ještě ve flashbacku. Ona tedy celá ta propagace filmu byla taková zaostalá. Špatný marketing?

Román pro pokročilé (2019)

Názvem vykrádačka Románu pro ženy, kde taky hrál Marek Vašut, ale ty filmy nemají nic společného. Vašutovi nelze upřít, že párkrát měl minutku v zahraničních filmech a stárne s grácií, ale postavit na něm film, navíc s chabým scénářem, prostě nelze. Nebo tedy očividně lze, ale nebaví to. Nezachránila to ani účast skvělé Jitky Čvančarové. Celkově je to nuda plná pitomých hlášek a pochybuji, že si to někdo pustí dvakrát.

Časové pásmo bylo změněno