Nihlathak

Instagram: vfilipek

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 22.1.2019  23:49
    MOST! (TV seriál) (2019)

Geniální soundtrack, fantastická atmosféra, skvělý námět, dobrý scénář. Zatím jsem více než spokojen. A dostal jsem i to, o co mi jde nejvíc: Komentář, který tady můžu zdrbnout. Jistý uživatel tu hledá Menšíkův a Sovákův tvz. laskavý humor. Strčte si ho do prdele.

• 9.8.2016  20:23
    Jetelín (TV seriál) (2016)

To nejhorší, co jsem kdy v životě viděl

• 5.11.2014  12:24
    Intimity (2014)

Tak abyste věděli, tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru! Totální brak, který se snaží být tak děsně náhláškovaný, cool a zároveň ze života, že se utápí v nehorázném špatném vážně míněném klišé. Nejpříšernější jsou sekvence se sociální sítí. Další neduhy jako Ordinacevrůžovézahraděskost a reklamní vtíravost tomu nepřidají. Petr Štěpánek, očividně dechovkář, držící kytaru jako střeva ze zabíjačky, je snad španý vtip. O supervtíravém a nepříjemném Michalovi Hruškovi snad ani psát nemusím.

• 6.12.2012  08:33
    Ententýky (TV seriál) (2012)

Jen tak pro informaci, Ulice, Ordinace a tyhle bláboly mají vážného soka z České televize. V trapnosti je hravě překonává. Povrchní idiotský seriál plný tak typických českých moralistických a vztahových rozhovorů, JAK JÁ TO NENÁVIDIM!!! Děláte lidem z mozku zeleninu, výplach inteligence.

• 25.11.2012  10:48
    Oui, šéfe! (2012)

Proč zase název jako existující český pořad? To mě tak irituje! Proč to sakra rádoby vtipně přejmenovávaj!

• 24.11.2012  07:30

Patetičnost tentokrát z plátna přímo stéká a tvoří nechutné oranžovomodré louže a teče lidem do bot. Tenhle film už nenadchne, nezáleží na tom, že přichází po TDK.

• 19.11.2012  15:51
    Láska je láska (2012)

Vyslovený trapas.

• 2.9.2012  13:51
    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)

Proč byl stvořen první muž? Vždycky se začíná od nuly. Nulu i pro tento pořad.

• 3.7.2012  17:19
    Odcházení (2011)

vy tomu prostě nerozumíte.

• 3.7.2012  05:23

Okřílené, zlidovělé hlášky... no prostě jediný a jedinečný díl tetralogie. Ostatní díly pro mě jako by nebyly.

• 3.7.2012  04:28
    Spiderman (TV seriál) (1994)

jak může mít tento Spiderman nižší hodnocení než ten z roku 2011, puberťácký škvár, který jako kdyby vypadl ze zatuchlé žumpy slavné disneyovské produkce? Naprosto krutě hláškující sympaťák Peter Parker-Spiderman, jeho přátelé, prchlavá spojenectví, nepřátelství, snaha skloubit život člověka a superhrdiny, úžasná devadesátková atmosféra, nepřekonatelní padouši a jejich aliance... navíc po pětašedesáti nabušených dílech (opravdu nabušených, všechny díly jsou ukrutná jízda, která vypráví jeden celistvý příběh a mohly by se spojit do dlouhého filmu) přijde to nejdojemnější a nejbombastičtější finále, které si v animovaném seriálu o marvelovském superhrdinovi vůbec umíte představit. 100% !!!

• 27.6.2012  18:22
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

3DD!3 ke svému 2* hodnocení řekl: "Čistý průměr, někdy se u nich nudím někdy se výborně bavím. Vymyslet každý den půlhodinu zábavných šotů, z nichž každý by měl být nějak originální není zádná legrace" (19.12.2010). Podotýkám, že zprávy by měly být zprávy a ne panoptikum demence, dělání trotlů z lidí a patetická šaškárna uměle vytvářena tak dementní, aby ji dementi přímo hltali a těšili se na to. Přidejte nějaké katastrofy, šokující zprávy ze světa selebrit a dotykovou obrazovku... už to snad nemůže být horší.

• 24.6.2012  11:41

NÉÉÉÉÉÉ!!! Trendy povrchní trapnost, je mi zle.

• 21.6.2012  09:31
    Orgie mrtvých (1965)

Jeden z těch filmů, kdy při sledování máte otevřenou hubu a po "uskončení" ji musíte zavírat klikou. Trapárna podle knihy Eda Wooda, mohlo z toho vzejít něco jiného než král braků?

• 9.6.2012  15:32
    Jak se ševcem šili čerti (TV film) (1975)

Papundekl a divadelní zvuk, nepřirození herci a roztržitá trapnost... dětem se to líbí tak po pátém mlíku.

• 5.6.2012  18:50
    Sněhurka a lovec (2012)

Film drží pokope vďaka Charlize Theron a Kristen Stewart, praví zde svým odborným a prozíravým očkem POMO. To by jeden neřek, když jsou hlavní postavy, že to tak bude někomu připadat. Každopádně Stewart u mě není žádná herečka a přepálenost a nesmyslnost děje a vůbec ten nápad tohle udělat ze Sněhurky si snad žádá předělávku Gumídků do komanda nelítostných zabijáků s Vinem Dieselem v hlavní roli. Efekty ujdou, ale jestli je v nich nějaká originalita, nevím. Pro mě je to nehodnotitelný film, pořád ještě nemůžu uvěřit, že K. Stewart tu někdo opěvuje jako herečku... za celý film předvede jeden výraz (:-0). Asi to dneska stačí, když někdo běhá po scénách, má u toho "cool" výraz... Nemohl jsem si nevzpomenout na Megan Fox v té strašné sra.. slátanině Transformers a její plazení se po motorkách a modelkovsky pootevřenou "sexy" držku... no prostě úplné houby a nic.

• 9.5.2012  02:18
    Panic je nanic (2006)

JÉŽIŠ!!! Poprvně (2008) jsem viděl jenom 15 minut a nemohl jsem to vydržet, ale teď v rámci hecu jsem to dokoukal celé. Málem jsem se z toho zbláznil... ta bolest, ten hnus.. Ty "animace"... já jsem se nikdy tak za nikoho nestyděl... Taková vostuda! 1000 za sebou jdoucích idiotských frazí... já ani nemůžu napsat jednu souvislou větu.

• 5.5.2012  20:42
    Venkovský učitel (2007)

Současný tuzemský film je mrtev.

• 4.5.2012  05:55

Až v téhle řadě jsem pořádně docenil Colbyho. Perfektní, silná a napínavá série skvělé show. Neuvěřitelné bylo sledovat, jak Russell Hantz dělá z ostatních Villains beránky na porážku. Sundal je s grácií. Ačkoliv ho NENÁVIDÍM, musí se nechat, že je to loutkář všech loutkářů. Všechny ostatní loutkáře má přivázaný na prstech, každýho na jednom, přičemž má jeden volnej a s tím si dráždí dáseň v místě, kde mu chybí zub. je to SATAN.

• 3.5.2012  23:34
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

Jedna z nejlepších sérií Survivora... Ach jo, Amanda! To je prostě bohyně.

• 3.5.2012  15:59

Splňuje všechny požadavky na popcornové lehce trapácké scifibéčko. Mladistvý problémy týnejdžrů na pozadí postupně eliminované skupiny na pozadí města tupců (kdy blbost lidí musí být potrestána tím, že jim někdo rozpustí nebo prostě ustřelí hlavu) na pozadí pangalaktické války lovců, lovených a nechtěných přihlížejících, tentokráte ale bez záměru a nedobrovolně ze všech stran. Sračička, která ale pobaví, zabaví a vyvolá takový ten zralý, ryzí pocit trapnosti.

• 3.5.2012  06:22
    Kdo přežije: Samoa (TV pořad) (2009)

No tak to, jak Galu prokaučovali tak jednoznačnou situaci, mě strašně naštvalo. Každej se už do půlky soutěže strašně změnil, z vůdců byli patolízalové a ufňukaní chudáčci, Shambo byla největší trojskej kůň v historii Survivora a Hantz mě ze začátku bavil, ale na konci už jsem ho nemohl vystát. Série plná neuvěřitelných událostí a zvratů, nejlepší série ze všech. Ovšem kvůli těm Galu jsem fakt naštvanej...

• 16.4.2012  07:17
    Ken Park (2002)

HNUSNÝ a trapný film držící se svého prvního plánu - šokovat.

• 13.4.2012  08:09

"Poslyšte, neviděla jsem vás už někde?" - "Možný to je, někde už jsem byl."

• 12.4.2012  10:25

Béčko, nic víc.

• 6.4.2012  17:18
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Trapný, předvídatelný, umělý kopírák starších USA i UK sitcomů s papírovou postavou Barneyho, kterou jsem začal po první sérii skutečně nenávidět. Neuvěřitelně působí na takové ty mainstreamáky, kteří za vším, co napíšou na internet, píšou tohle ":DDD", funguje na takové ty trapáčky a borečky, funguje i na ty, kterým je jedno, že se něco dělá očividně pouze pro peníze a že tým scénáristů po zkušenostech prostě ví, jak vytřískat z lidí peníze, jak vyrobit idola všech buranských frajírků. Tím myslím samozřejmě Stinsona. 2* Zajímavý komentář: MartyMcFly89 EDIT 24.4.2012 - Tak jsem sjel celý seriál a pozorně se díval. Nic, ale opravdu vůbec nic mě nedonutilo se ani pousmát. Navíc mi jedna známá řekla, že to nechápu, protože jsem mladý a že potřebuju životní zkušenosti. No to mě totálně nasralo, vážení. Je to odpad.

• 4.4.2012  11:15
    Pražská 5 (1988)

Pražské 5 dám svoje 4. Hlavně za to, jak Sklípkani přehrávají.

• 1.4.2012  15:28
    Transformers (2007)

Celá tahle trapná série má ode mě odpad na entou. Fuj hnus.

• 31.3.2012  14:43

Leslie Nielsen není, jak zde někdo píše, poručíkovým protivníkem, nýbrž obětí. Slabý a nudný díl mého oblíbeného seriálu.

• 15.3.2012  10:52
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Je to neuvěřitelné, že jeden díl Griffinových nabídne okamžik nevýslovné trapnosti (já si libuju ve vkusném nevkusu i v účelové trapnosti, jen aby se neřeklo, že jsem až moc velký hnidopich) těsně za opravdu geniálním gagem. Proto to nemůže být pětihvězdičkové. Ačkoliv jsem viděl jen 5 řad, dovolím si tvrdit, že kvalita nijak zásadně nestoupá vzhůru. Vezmou nějakýho člověka nebo film a parodujou a parodujou. Styl humoru Dennis Leary nebo, konec konců, Simpsonovi, když maj špatnou chvilku.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15