Pražská 5 (1988)

Hodne nesourode a tudiz je celkovy dojem dost rozporuplny..

Zlatá vejce (1993)

Na film je to trochu ujety na porno zase malo, takze neco mezi tim:-)

Kevin ze severu (2001)

Nebyt obcasnych fekalnich vlozek a trapnych momentu mohlo byt moje hodnoceni plnohodnotne. Takhle jsou ty tri hvezdy mozna trochu nadhodnoceny, ale me to parkrat docela pobavilo. Jinak film dost pripomina Snezne psy, ale ted koukam, ze ty byli natoceny o rok pozdeji..

Nebezpečný cíl (2008)

Cage:"Proč jdeš tak pozdě?", kurýr:"Čechův most byl ucpanej":-)

V labyrintu smrti (1996)

Me to az tak hrozny neprislo, ale pravda je, ze prvni polovina filmu fungovala lepe nez ta druha. Celkove prumerny snimek, ktery neurazi, ale ani neobohati..

Incident (1967)

Krasna studie lidskych charakteru, ktere vyplouvaji na povrch ve vyhrocene situaci.

Láska za časů cholery (2007)

Kniha je vyrazne lepsi, ve filmu mi moc nesedl casting, coz muze byt muj subjektivni problem, jelikoz jsem si postavy predstavoval jinak. Ale spis jsem nechapal promenu Florentina Arizi, ktereho z niceho nic po pul hodine filmu zacal hrat Javier Bardem. Ferminu Urbino oproti tomu hrala cely film tataz herecka. Dale pak otec Ferminy, ktereho hral John Leguizamo, vypadal, ze je maximalne o pet let starsi nez jeho dcera. No nevim, davam tri hvezdy, coz je spise oceneni kvalit knihy, nez filmu.

Wild Style (1983)

Z nostalgie davam ctyri, ale je to spis za tri- mozna by bylo zajimavejsi ten pribeh/nepribeh uplne vynechat a natocit cistej dokument a pocatcich hiphopu a o atmosfere te doby..

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Ghost Dog čte ve filmu dvě knihy. První je Hagakure - Moudrost samuraje z kraje Saga, druhá pak Rašómon a jiné povídky.***Hudbu k filmu složil RZA, který si ve filmu i zahrál (muž v maskáčích, který se s Ghost Dogem pozdraví na ulici).