Nadaný žák (1998)

Je to dobrý, ale jak už to tak bývá, Kingova předloha je lepší a hlavně s jiným koncem..

Sabotáž (2014)

Do půlky super, ale pak se to trochu zvrtne, každej se začne chovat divně, takže jsem se v tom trochu ztrácel. Vše vyvrcholilo drsným závěrem, kterej mi ale přišel přepálenej i na akční film. Nakonec je z toho pouze průměr, ale mám pocit, že tohle mělo na víc.

Jack se chystá vyplout (2010)

Hezkej malej film o rodícím se vztahu dovu lidí, kterej (alespoň pro mě) měl příjemnou atmosféru.

Jurský park 3 (2001)

Docela se to dalo, žánrový klišé to sice nezapře, ale pokud člověk potřebuje něco, u čeho nechce úplně přemýšlet a jenom se prostě odreagovat, navíc za asistence spousty známých tváří, pak tenhle film je ideální. Jen ta Téa Leoni mohla být trochu méně afektovaná, první polovinu filmu mě neskutečně... štvala.

Jedna za všechny (2014)

Ze začátku jakžtakž, následně přišlo trápení a mrazivý pocit, při scénách se zdánlivě krásnou Cameron Diaz, závěr filmu byl téměř k nevydržení..

Běžící muž (1987)

Právě jsem dočetl knížku, následně se znovu podíval na film, bohužel musím konstatovat, že film má pramálo společného s velmi vydařenou knihou. Z originální předlohy zbyly pouze jména hlavních postav, jinak je děj totálně změněn. Jasně, v 80.-90. letech to byla bomba, teď když jsem se na film podíval znovu, tak je to samozřejmě sračka, navíc s absolutně nevyužitým potenciálem z dokonalé Kingovi předlohy. Tzn. knížka 4-5*, film 2*.

Horší než smrt (2010)

Než se to zvrhlo do klasických amerických nechutností, bylo to docela zábavný a celkem mě to bavilo. Nevím jak je to možný, ale skoro to vypadá, že bez hoven se americká komedie natočit nedá:-(

Skvělý plán (2012)

Byť příběh sám o sobě je velmi plitký místy až nesmyslný, několikrát jsem se u filmu velmi srdečně zasmál, což je víc než jsem očekával. Je to spíš na 3 hvězdy, ale jelikož jsem si to celkem užil, dávám hodnocení vyšší.

Remember That Night (2007) (koncert)

Neskutečná záležitost, tohle je přesně jeden z koncertů na kterej člověk vzpomíná celej život. Na to kolik je pánům let, klobouk dolů. David Gilmour dokazuje, že je stále jedním z nejlepších kytaristů na světě, navíc mě překvapila netradičně dlouhá stopáž- tohle bych chtěl jednou zažít naživo.