Svět ticha (1956)

Banda idiotů na lodi, která trýzní a trápí všechno okolo. Pokud by se mořští " badatelé" chovali trochu lidštěji bylo by to daleko zajímavější.

Bídníci (2012)

Zoufalá nuda a asi nejhorší muzikál co jsem viděl..

Poznáš muže svých snů (2010)

Je to koukatelný, ale po shlédnutí jsem se nemohl zbavit dojmu, že mi tak trochu chybí konec:-)

Mladé víno (1986)

Ideologická sračka, kterou nahoru táhne plejáda skvělých herců v čele s dokonalým Jiřím Sovákem.

Případ Platfus (1985) (TV film)

Zuzana Bydžovská v jedné z nejlepších rolí, ve filmu o morálních hodnotách, podle scénáře Zdeňka Svěráka. Až na poslední půlhodinu filmu, která byla v televizi z nějakého důvodu rozostřená, jsem si film fakt užil a doporučuji.

Pot a krev (2013)

Ani se mi nechce věřit, že je to natočeno podle skutečné události, páč děj je jak ze špatnýho komiksu:-) Nevím nakolik byly události ve filmu upraveny oproti skutečnosti, ale pokud je to jen z půlky pravda, tak "klobouk dolů" před ústřední trojicí..:-)

Heroin (1970)

FIlm mi přijde na CSFD velmi přehodnocenej, mě to zas tak kulervoucí nepřišlo, i když o nudu se taky nejedná. Pro mě osobně je více vypovídající hodnocení na IMDB, kde má film 6,5 hvězdy. Většinu filmu jsem se nemohl ztotožnit s hlavním hrdinou, který mi přišel možná až příliš účelově samolibý, proto možná ten vcelku průměrný dojem.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Co k tomu říct- čtyřka si udržela celkem solidní úroveň, pětka je absolutně mimo, nebudu opakovat to, čeho jsou plné předchozí komentáře, za mě je to jasné- pětkrát a dost!

Nádech (2010)

Plno dramatických momentů, ve finále zastíní osudové rozhodnutí Paula, v situaci, kterou mu asi nikdo nezávidí..