• Krátkometrážní

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Tak úplně špatný to nebylo, 3* dávám kvůli Margot, která byla super a taky choreografii akce (alespoň teda u Harley). V podstatě kdyby tam Harley nebyla, dal bych tomu odpad. Nechapu proč se film jmenuje Birds of Prey, když se spojili až na konci a Harley do nich vlastně ani nepatřila ne? Ten team Birds of Prey nesympatický ,zbytečný a cringe.. Jsem rád, že si film nehraje na neco vážnýho (jako například Vin Diesel s FAF :)) a ví o sobě, že je to blbost. Ale fajn blbost. 6/10

Rambo: Poslední krev (2019)

První půlka filmu se dá popsat jako "96 hodin" a druhá půlka jako "Sám doma", ale to mi vůbec nevadilo a jsem spokojen. Až teda na první půlku, kde to bylo spíš dost kecací a akce přišla až v druhé půlce. 7/10

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Zaručeně nejlepší teen comedy serial všech dob. A jeden z nejlepších seriálů od Netflixu. Miluju ten cast.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jako první mi tu vyjel verbalův komentář a už se mi děla blbě. Každopádně film byl naprosto suprovej. Upřímně? Moc jsem od toho nečekal, ale dostal jsem skoro 3 hodiny kvalitního materiálu v čele s Pittem a DiCapriem. A to finále to byla taková třešnička na dortu. 10/10

To Kapitola 2 (2019)

Čekal jsem hodně, dostal jsem no... Takový průměr. Rozhodně se to jedničce nevyrovná. Některé pasáže bych s klidným svědomím úplně odstranil. Délka filmu je přestřelená a někdy se ten film fakt táhne. Abych tady jen nekritizoval tak Bill Skarsgård se role Pennywise chopil opět velmi skvěle a casting už dospělých se povedl na jedničku! Ale to je tak všechno, co se mi na Tom líbilo.

Linkin Park & Friends Celebrate Life in Honor of Chester Bennington (2017) (koncert)

Skvělá pocta skvělému zpěvákovi. Chesterova hudba mi bude moc chybět, Linkin Park už bez něj nebudou nikdy kompletní.. Já se vždycky přesouvám ze žánru na žánr. Nejdřív Hip Hop potom Metal potom Rock a někdy i Pop. Ale skupina kterou jsem si vždycky pustil a rád jsem jí poslouchal pořád do kola, je Linkin Park. Doufám že je mu už líp a že našel klid.

Logan: Wolverine (2017)

Fanouškům Logana/Wolverina u tohoto filmu musí ukápnout slza, pokud nemáte srdce z ledu. Krásné rozloučení s Hugh Jackmanem jako Wolverinem!

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Fajn seriál, postavy dobře napsané a zápletka zajímavá. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nakonec 9/10.

V zajetí démonů 2 (2016)

Tak jednoznačně jeden z mých nejoblíbenějších hororů vůbec. Úžasné obsazení hlavních rolí, skvělá ale fakt úžasná doba a prostě celé se mi to líbilo. Už se těším na The Conjuring 3!

Patrola (2012)

SPOILER ALERT: Skvělej film z policejního prostředí. Postavy jsou sympatický a dokonce při konci mi i trochu ukápla slza. 9/10