• Krátkometrážní

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Tak úplně špatný to nebylo, 3* dávám kvůli Margot, která byla super a taky choreografii akce (alespoň teda u Harley). V podstatě kdyby tam Harley nebyla, dal bych tomu odpad. Nechapu proč se film jmenuje Birds of Prey, když se spojili až na konci a Harley do nich vlastně ani nepatřila ne? Ten team Birds of Prey nesympatický ,zbytečný a cringe.. Jsem rád, že si film nehraje na neco vážnýho (jako například Vin Diesel s FAF :)) a ví o sobě, že je to blbost. Ale fajn blbost. 6/10

Mrs. Brown's Boys (2011) (seriál) odpad!

Tohle že vyhrálo komediální seriál????

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Zaručeně nejlepší teen comedy serial všech dob. A jeden z nejlepších seriálů od Netflixu. Miluju ten cast.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Fajn seriál, postavy dobře napsané a zápletka zajímavá. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nakonec 9/10.

Patrola (2012)

SPOILER ALERT: Skvělej film z policejního prostředí. Postavy jsou sympatický a dokonce při konci mi i trochu ukápla slza. 9/10

Zombieland (2009)

Fajn komedie a postavy si oblíbíte hned. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nechápu proč, konečně jsem po dlouhé době viděl nějaký skvělý zombie film.

Rambo: Poslední krev (2019)

První půlka filmu se dá popsat jako "96 hodin" a druhá půlka jako "Sám doma", ale to mi vůbec nevadilo a jsem spokojen. Až teda na první půlku, kde to bylo spíš dost kecací a akce přišla až v druhé půlce. 7/10

Batman začíná (2005)

Zaručeně nejlepší Batman je Christian Bale. Jak tenhle tak i ty dva další filmy jsou naprosto skvělý. Ben Affleck mi k tomu moc nesedí a náš Edward ze Stmívání no.... uvidíme :D

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jako první mi tu vyjel verbalův komentář a už se mi děla blbě. Každopádně film byl naprosto suprovej. Upřímně? Moc jsem od toho nečekal, ale dostal jsem skoro 3 hodiny kvalitního materiálu v čele s Pittem a DiCapriem. A to finále to byla taková třešnička na dortu. 10/10

To Kapitola 2 (2019)

Čekal jsem hodně, dostal jsem no... Takový průměr. Rozhodně se to jedničce nevyrovná. Některé pasáže bych s klidným svědomím úplně odstranil. Délka filmu je přestřelená a někdy se ten film fakt táhne. Abych tady jen nekritizoval tak Bill Skarsgård se role Pennywise chopil opět velmi skvěle a casting už dospělých se povedl na jedničku! Ale to je tak všechno, co se mi na Tom líbilo.