Mužné hry (1988)

No zajímavé to je, úsměvné taky, ale že by to bylo něco úžasného?

Smrtící bumerang (1996)

Billy Bob Thornton naprosto skvělý. Problém filmu je jen jeho snadná čitelnost a předvídatelnost hlavní zápletky - tušil jsem, co se stane a taky že jo. Ale i tak jde o "pěkný" snímek.

Pupendo (2003)

Lehký nadprůměr - nic víc nic míň. Je vidět, že už tvůrčí tým trochu vaří z vody a sází hlavně na dobré a oblíbené herce, kteří jsou jistotou komerčního úspěchu. Ale nechci příliš kritizovat, pořád jde o příjemně koukatelný film s několika dobrými i vtipnými scénami. Vidět film? Určitě ano. Pořídit si jej do filmotéky? Ne

Bezstarostná jízda (1969)

Další z "kultovních filmů", který mě nějak neoslovil. Je to prostě film o ničem, který jsem dokoukal jen díky krásným exteriérům, Jacku Nicholsonovi a dobré hudbě.

Vládce temnot (1987)

90% Nechci se opakovat - super stupňovana děsivá atmosféra, výborná volba hudebního doprovodu. Až na jednu blbou a trapnou pasáž je to super horor.

Azumi (2003)

Pěkná, i když krvavá, pohádka pro mladší generaci. Vizuální provedení je velmi vydařené, ale chybí silnější dějová línie a více propracovaný scénář. Plus je, že představitelka hlavní role je velmi sexy :-)

Začalo to jedné žhavé noci (2001)

70% - suma sumarum to nebylo tak špatné. Rozhodně je na co se koukat - spousta známých herců se objeví ve velice netradičních a komických rolích. A člověk se i občas zasměje. Prostě příjemná lehce nadprůměrná komedie, která neurazí, ale ani významně nenadchne.

O myších a lidech (1992)

Opravdu se zadařilo a filmu není co vytknout. Chtěl bych ale vyzdvihnout výkon Johna Malkoviche - skvělý a nezapomenutelný herecký výkon.