Mimo zákon (1986)

Příjemné překvapení - opravdu jsem se bavil. Nejsem moc zvyklý na filmy tohoto typu a mám z nich občas oprávněně obavy, ale tentokrát to za to rozhodně stálo.

Hledání Země Nezemě (2004)

Po dlouhé době jsem viděl film, který mě totálně dostal. Nemám co říct - snad jen DĚKUJI.

Mise (1986)

Velké velké zklamání - pro mě totálně nezajímavý film. Nezáživně zpracované téma, zbytečná účast herců De Nira nebo Ironse. Hvězdičku dávám za pěknou krajinu, ve které se děj odehrává.

Taxi (1998)

70% - jediný koukatelný film ze série Taxi.

Volání divočiny (1966)

Nemám rád filmy o zvířatech (nebo se zvířaty), ale najdou se evidentně i výjimky. Velice krásný a dojemný příběh, výborný film na relaxaci.

Planeta opic (1968)

Rozhodně jde o kvalitní a jistě i důležitý film minulého století, ale pro mě je to trochu vyhořelé palivo - už to prostě nemá tu správnou atmosféru.

Za humny je drak (1982)

Velmi pěkná a moje celkem oblíbená pohádka - spousta vtipných průpovídek, krásně zahrané.

Na dotek (2004)

Je třeba přiznat tomuto filmu zájímavý a drsně "realistický" příběh, nicméně jen horko těžko jsem se prokousával všemi intrikami a hrami na pravdu a lež. Zbytečně nahuštěná směsice mezilidských partnerských vztahů.