• Krátkometrážní

Tygrův příběh (2000)

Takový průměrný příběh ze světa medvídka Pů. Nijak dobré a výjimečné to není, ovšem díky hyperaktivnímu tygrovi, který zde provádí všemožné skopičiny a obstojnému českému dabingu malé diváky k smrti rozhodne neunudí.

Oliver & Přátelé (1988)

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných filmů tolik vzdáleného dětství ;-)... Ve své době jedna z nejlepších animací.

Záchranáři (1977)

Myšky Bernard a Bianca plující po temné řece, bojácně se tisknoucí k sobě... odvážný racek letec...samé pěkné vzpomínky mám na tento parádní animovaný film.

Robin Hood (1973)

Mám pocit, že v dnešní době se nedělají ani zdaleka tak krásné, dobrodružné, kvalitní a zábavné animované filmy pro chlapce, jako kdysi.

The X-Files Movie Special (1998) (pořad)

Moc pěkný dárek (nejen) pro všechny věrné fanoušky Akt X, který shrnuje prvních několik bravurních sezón tohoto kultovního seriálu a poodhaluje divákům různá tajemství z natáčení. Pro milovníky Muldera a Scullyové povinnost.

Film o filmu: Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001) (TV film)

O něco slabší než sbírka unikátních bonusových dokumentů na DVD verzi s prodlouženými sestřihy, nicméně stále dokáže vtáhnout do děje a sem tam i zaujmout.

The Making of 'The Lord of the Rings' (2002)

Během celého dokumentu si nelze nevšimnout neskutečného zápalu nejen režiséra Petera Jacksona pro celou věc. Nádherně je zde vidět, jak si plno hercl splnilo svůj sen, a jak nefalšovaně si natáčení užívali. Skvělé.

Flintstoneovi (1960) (seriál)

Není nad originál... fajn seriál s nezapomenutelnou pra-rodinkou.

Rexík (1967) (seriál)

Neskutečně zábavný a vtipný večerníček o jednom velice sympatickém a inteligentním hafanovi!

Méďa Béďa (1961) (seriál)

Není ve 200vce nejlepších seriálů? WTF? Proto jsem jej také tak pracně hledal: z nějakého důvodu mi nemohl přijít na rozum název... Faktem ale určitě je, že Méďa Béďa je jedním z těch lepších animáků, na které jsem se jako dítě rád koukal.