Stigmata (1999)

Velmi slaboučký děj zachraňuje charisma Gabriela Byrneho, který byl v reálném životě vykopnut z kněžského semináře.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Úlítlej počin, který tak nějak nemůžu vstřebat....musím se na to podívat ještě jednou.

Sugar Rush (2005) (seriál)

I. série – komediální seriál plný břitkého, místy až krutého britského humoru…hlavní hrdinka Kim prožívá své první lásky a problémy s rodiči stejně jako každý teenager. Situace je pro ní o to složitější, že je lesba, zamilovaná do své kamarádky Sugar, která žije značně divoký, nespoutaný život. Nic si neodpírá – sex, sex, alkohol, spousty alkoholu, drogy, muži…hlavně muži, což Kim trápí asi nejvíce, ale znáte to…láska má slepé oči. Mimo to, Kim všechny své eskapády komentuje s notnou dávkou sebeironie a sarkasmu…sympatická první řada.

Sunshine (2007)

S velkým očekáváním přišlo zároveň velké zklamání. Čekala jsem... "něco více". Hlubší myšlenku, poslání, provázanější příběh, lépe prokreslené charaktery... Všeho semi dostalo tak nějak napůl. Scénář klouže po povrchu a ani audiovizuální stránka, přestože je uchvatná, nic nezachraní. Škoda...ale přesto, pořád je to jeden z těch lepších scifi snímků poslední doby.

Super Size Me (2004)

Všichni ví, že jíst tučná jídla a pít přeslazené nápoje není zdravé, a přesto si na to málokdo při konzumaci takových jídel vzpomene. Že obezita, cukrovka a kardiovaskulární choroby jsou moderní metlou lidstva se ví také – všude o tom čteme články, slyšíme o tom poučky od našich lékařů a odborníků na výživu, a přesto se počet takto nemocných lidí nesnížil. Dokument jde přímočarou cestu – jeho protagonista do toho skáče po hlavě, aby nám ukázal, že se lékaři nemýlí. A v tom je ten problém – někteří lidé asi upřednostňují názornou ukázku toho, jak nezdravá jídla devastují zdraví. Pro mě dokument vyzněl naprázdno, ale oceňuji, že některé „needukované“ :-) přivedl k zamyšlení. To, co nám riskantér Morgan předvádí, totiž není nic nového pod sluncem. Ano – nezdravá jídla opravdu nejdou zdravá! P.S. Nechápu, jak někdo dokáže sežrat (tady se snad ani jiné slovo nehodí) XXL menu!

Šíleně smutná princezna (1968)

Nevím, jesli je to Vondráčkovou, kterou nemám ráda, ale tato pohádka se mi nikdy nelíbila a nepředpokládám, že se mi někdy líbit bude. Prostě mi to nesedlo, nic víc za tím nehledejte.

Tequila a Bonetti v Římě (2000) (seriál)

Stačil mi jeden díl, abych pochopila jak vypadá seriálové peklo. Odpad! nedám....jak by k tomu přišel ten chudák pes??

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

S Bakaláři to má společný námět, vtip však zdaleka ne.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Zhlédnuta druhá série, díky které seriál nabírá obrátky. Hodnocení zvýšeno, stejně jako očekávání nad další zápletkou, či snad finále?

Úkryt (2002)

Jodie mě opět přesvědčila o tom, že je mimořádně nadaná herečka. Její postavu ji věřím a to i celý její přerod z uťápnuté starostlivé mámy na silnou ženskou, ve které mateřský pud vzbudil instinkty dravé šelmy, a tak neváhá použít zbraň a násilí ve snaze zachraňovat. David Fischer odvedl dobrou práci. Skutečně jsem se nenudila, jen jsem sem tam musela přimhouřit oko nad nějakou tou nelogičností (zničení kamer až na konci, zloději jsou takoví amatéři, že ani nepoužijí masky), všechno mi ale vynahradila skvělá kamera. Plynulé průlety kamery domem navozují napínavou atmosféru, kterou doplňuje chmurná hudba.