Sladký život v Orange County (2006) (pořad) odpad!

Představte si, že někdy o půl sedmé ráno pustíte rozespalí televizi a tohle v ní běží, 5 slepic kdáká úplné nesmysly o nějakém prstenu a někam jedou limuzínou. Kam jedou je vám fuk. O čem se baví je vám fuk a jak to celé dopadne je vám fuk ještě víc. Dáte si čaj a snídaní a jdete něco dělat protože jakákoliv práce je větší zábava než koukat na tyhle vyzobané silikonové a botulotoxinové slunečnice. A teď si představte, že se probudíte ve své vile za 100 mega na pobřeží Pacifiku a tohle leží vedle vás a něco to kdáká. Že jste rádi že jdete ráno do práce vyrábět trubičky do aut :-D 0%

Órbita 9 (2017)

Poněkud zvláštní mix romantického filmu a sci-fi. Ale koukat se na to celkem dalo. 65%

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Král Artuš dle představ teenagerských černošských "gansta". Co to sakra bylo. Chvílemi je to gangsterka vzápětí pak cinematic z videohry (dark soul nebo starý neverwinter. Kde byla snad přesně tahle bitva ). A všude co nejvíc černochů a číňanů abychom byli rasově korektní. A celé je to hrozná nuda a je to příšerně předvídatelné a hlavně nezajímavé po všech stránkách. A EMO šamanka mi lezla vyloženě na nervy. 20% a to ještě balancuje na hraně odpadu.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

No ve své podstatě je to vlastně komedie. A to velmi povedená. A tím, že je to celé velmi odlehčené to paradoxně má za následek to, že vám na postavách prostě víc záleží. Už jen úvodní scéna je skvělá. První GoG pro mě byli příjemným překvapením a tohle splnilo očekávání a bavil jsem se ještě lépe. I am Groot. 90%

Mumie (2017) odpad!

Proč odpad ? Protože takhle hrozně jsem se u filmu už dlouho nenudil. Vlastně za celých 110 min tam nebylo snad ani 15 minut zajímavých. Mumie umí vysávat lidi a oživovat zombie. A to je vše. Dvakrát během tohoto filmu jsem skoro usnul. a to se mi nestává. 10%

Wonder Woman (2017)

No tohle je fakt brak nejhrubšího zrna. Zpočátku to mělo našlápnuto na skvělý film. Říkal jsem si konečně něco fajn od DC. Příchod WW do Londýna, fajn nepochopení společnosti a Gadot vypadá skvěle a elegantně v čemkoliv. Příchod na frontu byl rovněž zajímavý. A pak to šlo všechno do kelu takovým způsobem, že to až nebylo možné. Over the top scéna střídala jedna druhou, děj se totálně rozpadl na guláš patetických scének, které byly ve většině případů směšné a v ostatních případech mě štvaly. Nechápu jak tahle srajda může být červených číslech. Nefunguje to emocionálně ani trochu když hrdinka je nesmrtelná nezranitelná a ostatní jsou jen vycpávka a nepotřebné figurky. Největší sranda je, že tetičku zabije kulka a WW nezabije ani rána tankem. Váhám i nad odpadem jelikož co mohl být fajn film skončilo takhle 15%

Ať vejde ten pravý (2008)

Jednoznačně nejlepší upírský film co jsem kdy viděl. 90%

Kong: Ostrov lebek (2017)

Nejhorší možný případ. Není to tak debilní, aby se tím člověk bavil jak hrozně nesmyslné to je. Není to ani úmyslně zábavné jako třeba původní mumie. A ještě se to bere hodně vážně což je na tom nejsmutnější. A takový casting Hiddlestone, Goodman, Jackson (ten už mě začíná poslední dobu dost pít krev). A pak Larsonová, která je tu jen proto, že batoh na zádech pěkně zvýrazní její přednosti. V podstatě je to jen náhodná kompozice některých celkem povedených záběrů a dlouhé nezáživné nudy. U posledního Konga jsem se rozepsal jelikož ten byl v ranku tak strašně debilní až je to vlastně zábavné (stejně jako FF V-VIII). Tady jsou některé scény podobně nesmyslné viz 2 ptáci velikosti orla unášejí člověka ale není jich dost. A skoro dvouhodinová stopáž je taky zabiják. 30%

Pán času - The Husbands of River Song (2015) (epizoda)

Asi nejlepší doctorovský speciál. Prostě River a Doctor jsou záruka skvělé zábavy. A Capaldi s Alex k sobě sedí snad nejlíp. 95%

Bokeh (2017)

Něco děsně divného. Ale na druhou stranu je to velmi zajímavé. Vlastně vůbec nevím jak to mám hodnotit a proto tři * prostě nevím.