Čarodějky (2006) odpad!

Jak proboha tomuhe mohou napsat za žánr horor??? Vždyť je to parodie v mnohém kvalitnější nežli Scary Movie:)

Turbulence 2: Strach z létání (1999)

Očekával jsem mnohem větší hovadinu, ale byl jsem příjemně překvapen...nesmyslů tam sice bylo spousta, jako třebačeští teroristi, kteří mluvili nějakým nejazykem, ale i tak jsem viděl filmy mnohem horší než je tento...tzn. 1,5 *

2012: Soudný den (2008) odpad!

Lidi z DVD edice si už snad trochu dělají srandu s těmahle filmama! Nepochopím, že na tohle někdo může dát nějaký peníze...i těch 49kč je za tohle moc!!

Muž s cejchem smrti (1990)

To je ono, to je ten správnej starej Segal, jak ho mám nejradši!!

Bestie (2003)

Nejvtipnější scéna z tohoto filmu byla, kdyz se Steven klouzal po podlaze, ruku natazenou jako superman a stále konstantní rychlostí pokračoval dál...že by tu podlahu předtím někdo namýdloval?:)

Rychlí a zběsilí (2009)

Píčovin spoustu, ale s tím se počítalo, jinak zábava byla a to u tohoto typu filmů je důležitý, takže lepší 3*

Vnitřní nepřítel (2005)

Samozřejmě je to špatnej film, ale Seagal je Seagal a když k tomu navíc připočítám Vinnieho Jonese, tak tomu 2* dám ikdyby cokoliv:)

Milionář z chatrče (2008)

Tak na to, že to dostalo Oskara, tak sem čekal mnohem víc...vždyť to je jenom love story s happy endem. Milionářská vsuvka je tragičtější než český milionář s Čechem a životní story toho kluka taky není nic co bych už jinde neviděl. Pouze průměr, nic víc.

RocknRolla (2008)

Pro mě celkem zklamání, očekával jsem více akce a humoru alá sbal prachy a vypadni. Bohužel jsem dostal jenom pár vtipných scének a nic moc akci:(

Mrňousci (2006) (seriál)

Na 5* je akorát Beruška, pak je tu několik za 4*, ale většina je spíše za míň, takže lepší průměr bych to viděl.