• Fantasy

Bezva ženská na krku (2016)

Další ze skvělých českých komedií, v němž zazáří náš zakořeněný humor.

Čertí brko (2018) odpad!

Zvrácená touha udělat ze všeho muzikál se rozhodně nevyplatila. Herecké výkony byly opravdu hrozné, nevím, co se stalo, a nápad taky. Ještě mi někdo říkejte, že Lucifer je takový hodný dědula!

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

Konečně jsem se dozvěděla o této složce našich dějin, která mi byla utajena. Vtipný, nápaditý i dojemný snímek, nezklamal.

Ženy v běhu (2019)

I když se české filmařství hodně posunulo, stále je v našich komediích zakódavaný ten, pro nás tak typický, humor. Skvělá oddechovka, abych tak řekla.

Rašín (2018) (TV film)

Doba byla velice dobře vystižena a myslím, že pro přiblížení historických událostí průměrnému Čechovi rozhodně postačí. Dokonce tam byly znát i nějaké ty emoce. Dvojice Vetchého a Donutila mi kupodivu sedla. Zahráli to dobře.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Největší a fatální chybou, která mě přiměla k tak nízkému hodnocení je fakt, že herci vůbec neuměli hrát.

Johančino tajemství (2015) (TV film)

Líbilo se mi místo děje a některé sympatické postavy. Jinak ale pohádka ničím moc nepřekvapila ani nedojala.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Co všechno lidi nenapadne.. zde se námět vydařil a spousta vtipných a originálních scén udělala z tohoto snímku moc pěknou podívanou.

Život a doba soudce A. K. - Osamělost (2014) (epizoda)

Líbí se mi projev pana Švehlíka i zasvěcení diváka do soudních procesů. Prolínání mezi životem soukromým a pracovním zde bylo dobře vystihnuto.