Počátek Země Nezemě (2011) (TV film)

První díl, hrozná klišovitá blbost, místy až k smíchu (a ne v tom dobrém slova smyslu). Druhá část, o hodně lepší, dokonce jsem dostal chuť znova kouknout na Finding Neverland :)

Producenti (1967)

Většinu filmu jsem koukal s otevřenou pusou, ale ne ve smyslu: "To je upně boží a vůbec si to nedávám", ale spíš: "To je tak nehorázná demence, že dávat si to ani nechci". Aspirant do TOP 10 mých nejneoblíbenějších filmů.

Šňup (2002)

Film sice slušně pobavil, ale nakonec neřekl mnoho.

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Chci soundtrack!!! EDIT: Mám ho! Teď chci další řady!!!

Strom života (2011)

Mallick vždy dokázal ve svých filmech poutavě rozjímat nad čýmkoliv. Tady se ve své přemýšlivosti nenávratně ztratil. Celý film je de facto trailer natáhnutý na 2 hodiny. Jenom náznak nějakého příběhu a s pointou, která mě už po dinosaurech přestala zajímat. A o jeho přesvědčení, že úchvatné záběry se šeptanými otázkami o všemožných sračkách (if you pardon my french) diváky upoutá, nebo alespoň nebude nudit (jestli mu o to vůbec šlo), rozebírat raději nebudeme, protože to za to opravdu nestojí."And that, Charlie Brown, is what boredom is all about."

Withnail a já (1987)

Withnail a jeho monology jsou největším pozitivem a negativem filmu zároveň.

Události (1993) (pořad)

JEDINÁ zpravodajská relace v ČR. To, co vysílá Nova a Prima tak nazvat nejde. Hodnotit nebudu prže jsem neviděl všechny díly :D

Lovec trolů (2010)

"No trolls were harmed during the making of this movie." Parádní hláška na zakončení! O horror se nejedná v žádném případě. Jediný horrorový moment nastal, (SPOILER) když spapkali prvního kameremana. Zbytek filmu se veze na velmi originální fantasy vlně. Snad se v americké verzi objeví Jon Cryer (zasvěceni pochopí :))

Monstrum (2008)

Po Temném rytíři nejlepší film roku 2008. Teda aspoň co jsem viděl. A je mi jedno, jesi něco není, nebo je originální, když je to bezmála mistrně natočené.

Umění lhát (2009)

Přece neznamená, že když někdo neumí lhát, tak se bude chovat, jako naprostý kretén!