• Krátkometrážní

V karavanu po Slovensku (2020) (seriál)

Takhle, není to asi ten nejlepší cestopis, co se kdy natočil, to určitě ne. Mě osobně vadilo moc keců o karavanu a kempování, ale na druhou stranu chápu, že když se to jmenuje v karavanu, tak že nepojede vlakem. Nicméně asi by se mi to více líbilo bez karavanu. Co ale zase musím ocenit, je představení různých zajímavých míst na Slovensku, o kterých jsem vůbec nic netušil a dá se říct, že mě tato série inspirovala k tomu, abych se tam určitě někdy vypravil.

V karavanu po Slovensku - Epizoda 6 (2020) (epizoda)

Já bych ten poslední díl zase tak špatně neviděl, právě naopak. Moc pěkné dřevěné kostelíky, divoká příroda, vinice a sklepy a skoro moře. Karavan se zase tak moc neřešil, takže já jsem byl spokojený.

Lindemann: Steh auf (2019) (hudební videoklip)

Muzika parádní, klip taky, jen tak úplně nechápu o čem vlastně je, ale jinak kvalitní práce.

Lindemann: Fish On (2015) (hudební videoklip)

Moc pěknej klípek! I natáčení určitě musela být docela sranda.

Stand-up Factory (2018) (pořad) odpad!

Viděl jsem jeden díl s jakýmsi Slovákem o ženách a úplně mi to stačilo. Nevěděl jestli to víc trapný nebo smutný. Každopádně komedií bych to moc nenazýval.

Reportéři ČT (2004) (pořad) odpad!

Propagandistický hovno ČT. Víc k tomu asi nejde říct, něco podobného jako 168 hodin.

Revival (2013)

Hodně fajn film. Všichni vlastně umírají, ale neví to. Samotný výběr hlavních postav a jejich výkony jsou super, hlavně Geišberg jako nestárnoucí roker a pařič a Krobot jako podpantoflák se svojí šílenou manželkou. A předělaný Nightwork na rockovou verzi, plus to, že by rocková kapela byla maintream je mi hodně sympatická idea.

Případy 1. oddělení - Totožnost (2014) (epizoda)

Pachatel byl vlastně znám a jasný už od začátku, ale jeho dopadení a jenom zjištění jména bylo už mnohem komplikovanější. Takže zase zajímavá epizoda.

České tajemno - Po stopách mágů (2020) (epizoda)

Tak dnešní díl byl opravdu zajímavý. Různé satanské společnosti, hrad Zvíkov, proroctví konce světa a asi nejtajemnější Ďáblova bible.

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Ve srovnání s Taxíkem je to hodně špatný. Nudný a i ty otázky mi kolikrát přijdou fakt buď těžký, nebo naopak lehký.