• Rodinný

Linka (2019) (seriál)

Tak dokoukany 4 dily a i pres nektery nepresnosnosti celkem spokojenost. Realita je samozrejme o trochu jinde - na tisnovy lince (a operacnim) je to podstatne vetsi stres, vic byrokracie, zamereni volajicich v radu kilometru a ne metru jak v serialu, nevykame si, z ml. Brzobohatyho udelali akcniho hrdinu, ale i tak pro me celkove nadprumer 😀

Borg/McEnroe (2017)

Jako rekreacniho tenistu/squashistu me film velmi lakal, nicmene slo spis o komornejsi snimek, sice lehce nadprumerny, ale vic strhujici byli Rivalove, a to presto, ze automobilovy sport prakticky vubec nesleduju..Borg/McEnroe nebyli nepratele na zivot a na smrt, jak nam cpala media, vzdyt sel jeden druhemu posleze za svedka na svatbu :-)

Beznadějný romantik (2016) (TV film)

Hlavni devizou prumerne televizni romantarny bylo asi mnozstvi krasnych, mladych lidi, zejmena herecek. Na zabiti volneho casu, pokud zrovna nenajdete nic lepsiho. Film spise jen pro zeny.

Raluca (2014)

Vcelku zajimave, lehce eroticke krimi. Mozna ctyrmi hvezdami lehce nadhodnotim, ale to asi za ty oci hlavni hrdinky. Velmi zajimava a neokoukana herecka s krasnym telem. Dolansky si to urcite uzil :-)

Padesát odstínů temnoty (2017)

A mne se to paradoxne libilo vic nez jednicka. Lehtivejsi romanticky film, prijemni herci. Asi tak uplne nizke hodnoceni si to nezaslouzi. V ramci druhu filmu lehky nadprumer, 3,5 *

Kruhy (2017)

Nechapu, asi jsem videl jiny ducharsky horor. Velmi dobre, atmosfericke, v prubehu filmu i napinave, par lekacek se taky naslo. Sympaticka hlavni hrdinka. Chtel jsem dat 4*, ale kvuli nesmyslne nizkemu hodnoceni jeste jednu pridam navrch. Uz se tesim na ctyrku :-)

Simonův vesmír (2010)

Milá a fajnová lehce posmutnělá komedie, tohle se Švédům povedlo. K tomu dobré herecké výkony včetně sympatických Skandinávek. Nedivím se, že jeho první přítelkyně to nedala...

V plamenech (2008)

Dle popisu jsem čekal možná víc, ale přesto celkem zajímavé psychologické drama. Začátek atraktivní, na tuhle Williamsku se oproti tenisovým jmenovkyním hezky dívá a kromě svlečené scény se mi líbilo i jak hrála..Ale i když to mělo vyvolat silné emoce, ty se nějak nedostavily, oproti třeba parádnímu Hačikó - příběh psa. Ať už na fotbalovém stadionu nebo kdekoliv jinde, takové filmy se díky invazivní migraci a multikulti neschopné a destruktivní EU, budou moci točit často...

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Tak Stiflera by jako tenisového trenéra chtěl asi málokdo. Chyběl tomu větší vtip a šťáva, nicméně i kvůli tomu, že mám tenis rád aktivně i pasivně celý život, tak za 3*

Tajemné okno (2004)

Deppa celkem můžu, charismatický herec. Chybělo tomu možná větší napětí, ale celkem slušný mysteriózní thriller, nebylo tam extra nic moc přehnaného, tak původní úmysl 3* ještě o jednu přidávám..