• Thriller

Noční hra (1989)

Thriller z 80 rokov o vraziacom maniakovi, ktory na vtedajšiu dobu vyznel ako celkom zaujímavy film 3*

Mateřská posedlost (2008) (TV film)

Materska posadnutosť je občas tak silná, že nedovoli vlastnej dcere si žiť svoj vlastný život  Thriller , ktorý sa dá pozrieť nieje ničím zvláštny a ničím ani neurazí 3*

Princezna D. (2021)

Niečo zo života Princezny Diany a jej trápení, netreba od filmu čakať uplný záver  Film Diana sa mi páčil viac 2*

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Celkom príjemná podívaná aj oddychovka na tancujúcu mládež ale Step Up (Let;s dance) to neprekoná 3*

Zeptejte se Cindy (2001)

Príjemná komédia o rozchode a návrate slečny so svojím priateľom, ktory sa bude počas jej neprítomnosti vydávať za ňu v jej práci  ,písaním článkov a tak jej zabezpečí jej slávu, Záver ukončení Happy endom 3*

Podnájemnice (2014)

Dráma zo života , kde American príde do Francúzska, aby predal Zdedený dom ,lenže ma to jeden zadrhel, podnájomnička , ktorá tam musí dožiť...3*

Zlato (2022)

Zaujímavy dej, Nájdené zlato v púšti a prežitie o život v púšti z dosť divným koncom takmer bez pointy Zac Efron by si zaslúžil ocenenie za svoj výkon a hlavne odvahu 3*

Poslední plavba (1999)

Loď s cestujúcimi a najatý  Bodyguard, akcia celkom fajn ale koniec filmu primitívny ,nedomysleny 3*

Vlčí pouto (2021)

Príjemný film pre celú rodinu so zaujímavým koncom 3*

Ztraceni v lásce (2009)

Rozťahany a slaby dej filmu o stratenom kufri a dievčati, ktoré ho najde a začne hľadať pôvodného majiteľa a jej zamilovanosť, humor nečakajte , skôr veľa rozprávania 2* len kvôli Francúzskej produkcii