Solverino

Česko

4 body

• 9.7.2014  20:51
    Noe (2014)

Slabé, slabé, velmi slabé. Béčkový film s áčkovým rozpočtem a nevyrovnanými herci. No do kina bych na to fakt nešel. Čím dál tím víc škoda peněz. Směsice fantasy, biblického příběhu, sci-fi, horroru a parodie na všechno.. Nejlepší je stejně hudba od Clinta Mansella!

• 18.7.2020  21:20
    Nosferatu - Bad Mother (S02E01) (epizoda) (2020)

Obrovský kvalitativní propad! Ono to nebylo nic moc ani v první sérii, ale ta druhá je opravdu kanální záležitost. Ale za to je dostatečně genderově (dvě teplé černošky) a rasově (hlavní bílá hrdinka si pořídila 150kg černocha) vyvážené, no to je vofuk! Dějově úplný prd a stokrát nastavovaná kaše. Nic nového, jen po 101. převařený starý fusekle. Odpad!

• 8.6.2019  14:17

Průměrná záležitost, pytel plný klišé... zatím nic moc. Uvidíme další díl. Na horror dost slabé.

• 23.2.2009  20:51

na Americkou krásu to nemá ani náhodou, po pár minutách nudná divadelní-like exhibice a texty tak napínavé, jako kdbyby postavy předčítali ze Zlatých stránek :( celkově nudné a o ničem, takové užvaněné, pokus o to aby to bylo ze života... film, který nic nepřináší a po pár dnech z paměti vyšumí a nezanechá ani pachuť v ústech...

• 13.8.2014  22:20

Jako studentský experiment by to bylo zajímavý, ale jako reklama na BMW je to moc dlouhý a nudný! ============================================================================================= Pozn. : koukat hodinu a půl, jak si záletnej chlápek zkurví celej život, přijde o práci, o rodinu a o domov... chmm a kecy o medovým hlásku pana Hardyho, no ani prdlajz - veliká slabota a nuda nuda nuda až do konce - koukal jsem a těšil se, že to nakonec opře do mostního pílíře nebo tak něco ale pdlajz... :( hnus!

• 24.8.2019  20:22

Hele nejni to vůbec špatný... docela slušná krimi, bohužel to hodně dolů sráží velmi nízká kvalita herců... jedinej Kingsley hraje dobře a uvěřitelně, jinak hlavní hrdina je prvotřídní dřevo a ta psycholožka ujíždí na něčem hustým... no je to dost hrozný na ty dva koukat. Zato hlavní záporák je fakt dost dobrej! Henry Cavill a ta pinda Daddario, to je fakt ubohost, zbytek je OK. Jednou vidět doporučuju!

• 19.10.2019  21:44

Příliš dětinské...

• 14.8.2009  23:08

Trochu zmatené, trochu nudné. Dá se to vydržet jako kulisa k jiné činnosti. Projde hlavou, ale nic nezůstane. :( (jediný vtip = a co jste udělal pro stewardy? :))

• 22.3.2014  22:28
    Nymfomanka, část I. (2013)

Hnus a debilita na n-tou. Hnusná "herečka" (transvestita,) Gainsbourg vypadající jako rachitický chlapec. Film o totálně ničem, kromě uchyláren a trapných nudných debilek, šukajících za pytlík čokoládovejch bonbonů. No děkuji, ale takové "umění" je opravdu jen pytel sraček a nic jinýho! Jedině snad paní H... to byla aspoň prdel s Umou! :)

• 2.12.2010  16:08
    Nádech (2010)

Velice dobré, ke konci už trochu profláklá a očekávaná pointa, i když náhlý zvrat jsem nečekal. Celkem i relisticky natočeno. Doporučeníhodné!

• 20.11.2011  22:37
    Nákaza (2011)

Řemeslně kvalitně odvedená práce bez špetky drajvu. Zbytečně dlouhé a příliš polopatické. Gwyneth bez mejkapu je sexy jak tři dny stará mrtvola. Jednou se to dá, ale je to celkem průměrná nuda.

• 5.2.2011  20:46
    Náklad 200 (2007)

Wow! Tak to byla jízda pánové a dámy! Tahle země není pro starý na ruský způsob! Masakr!

• 1.2.2020  11:11

Původně jsem chtěl dát Odpad!, ale nakonec dávám 2 hvězdy, jednu za Čermáka (i když u něj je to klasická herecká poloha) a jednu hvězdu za první 1/2, tam to bylo celkem solidní, ale pak se to nějak celý pokakalo a nakonec je z toho úplná kokotina. Na točení takovejhle prostoduchejch "dramat" už by se mohli vyprdnout, je to děsná nuda a otrava na to koukat. Takové prvoplánovité a plné klišé. Tak smát se sprostejm slovům bude jen primitiv.

• 7.5.2010  00:00
    Náš vůdce (2008)

Naprostá bomba! Super film! Psychologická sondička do lehce manipulovatelné dušičky uhrovatých přiblblíků! :) Jak lehce jde nastolit diktaturu... vřele doporučuji ke shlédnutí!

• 4.7.2009  15:07

Naprosto strašné! Příšerné "výkony" "herců" - kdy "Ďábel" má jizvy po úrazu z dětství a chybí mu zadní zuby - chudák malej :( Rádoby gore efekty vyrobené ze surovin z hobbymarketu = děsná záležitost! Spíš velmi směšná záležitost! Horror bylo vydržet až do konce! Zatím asi úplně nejblbější film, který jsem kdy viděl!

• 12.10.2013  23:45
    Nō otoko (2013)

Na plný počet to není, ale hooodně dobrý! Sice ta japonská mentalita a doktorka - dobroserka mi dala trochu pokouřit, ale jinak slušná jízda! :) Příjemné překvapení!

• 24.12.2020  22:24
    O vánoční hvězdě (TV film) (2020)

No vydržel jsem až do té chvíle, kdy se tam objevila zase ta Aňa a musel jsem odejít, udělalo se mi nevolno. Jen mě moc nebaví, že furt ve všem hrajou ty samý lidi, to tam nemáme někoho jinýho - Kotek, Voříšková, Aňa, Hadkovic famílie, Zlata atd.... to je jako jakýkoliv seriál, Bobule, Vlastníci...pořád dokola. Dal bych přednost neznámým tvářím a lepší režii i vizuálu.

• 16.8.2009  22:23

Hmmm, pokračování slátaniny typu Denní/Noční hlídka (která byla mimochodem mnohem lepší a zajímavější), nastavovaná kaše Mrazíka z kosmu. Kdyby aspoň ten hlavní hrdina nebyl tak debilně "krásnej" jak z časopisů pro 4% menšinu.... dějově slabší než první díl. Chtělo by to víc krve, temnější kulisy a trochu víc reality, prapodivná pohádka s pěknou herečkou (Rada Gaal).

• 24.4.2011  09:30
    Obřad (2011)

Jedna hvězdička navíc za zvuk (poslouchal jsem na kvalitních sluchátkách - super ruchy a zvuk celkově výborný!). Jinak většina filmu pouze průměrná, až konec to trochu zvednul. Bohužel po Friedkinovi už je vše ostatní jen slabý odvar, chtělo by to zase vymyslet něco nového, pánové. Vyvařenou sekerouvou polívku nepapám... :(

• 22.6.2014  22:11
    Oculus (2013)

Strašně neoriginální a k uzoufání dlouhé a nudné... "Herci" sice druhé až třetí kategorie, ale celkem OK. Ale ten děj, to je slaboučké, kde není co hrát ani zrcadlo nebere... škoda peněz na takovej film. Není to vyloženě Odpad!, ale ani o moc lepší.

• 19.4.2011  22:33
    Odcházení (2011)

...nedívatelnej humus (dort od Pejska a Kočičky) natočený senilním dědkem = biografie VH :( naprosté utrpení a hrůza, hodně jsem se těšil na konec a bál se v poloprázdném kině (celkem asi 12 lidí, kteří si nudou kousali nehty a nechápavě zírali na plátno). Převeliká ubohost, opravdu jsem se styděl, pokud se tohle bude promítat někde v zahraničí bude to veliká ostuda!

• 7.8.2015  20:48
    Odebrat z přátel (2014)

Ty wogo uchylácká jízda Vohryzko pozitivních degene teens :( Málem mi jeblo nudou...

• 29.3.2011  20:45
    Odnikud někam (2010)

Nevydržel jsem víc než 20 minut. Akční jako paraplegik na toboganu. Dlouhé záběry jak v ruském filmu na umolousaného bezdomovce s mastnýma vlasama a ve špinavých džínách a zmačkaným tričku. Chvíle projíždění po městě v obstarožním Ferrari a nic, pořád nic, zase nic a nuda, nuda, nuda... žádná hudba, minimum dialogů... nic, nuda a zase nuda.... zlatý starý ruský filmy. Jako hra na rádoby "umění" je to nuda veliká! Zábavné asi jako teleshoping na Nově. To i Horst Fuchs je lepší "herec"! Je zajímavé, jak se tady někteří opájejí neumětelstvím a pokládají ho za umělecký záměr. Je taky vidět, že se jenom jmenovat po tatínkovi nestačí.... Že bych natočil akční 3D trhák "Jak roste tráva" a pokračování by se jmenovalo "O tom, jak schnula barva", jen nevím jakou hollywoodskou "kapacitu" bych na to obsadil, ale režírovat by to mohla Coppolová, komerční sukcess zajištěn :(

• 8.3.2015  22:09
    Odpad (2014)

Jak ohodnotit film "Odpad"? No dát mu Odpad! Naprosto nerealistická pohádka, jako vystřižená ze Studia Kamarád. Čekal kdy z nějaký pytle s vodpadkama vyleze Jů & Hele. Otřesně neschopné neherecké výkony, naprosto stupidní děj a zápletka jak z agitačního filmu Evropské Uhnije nebo od KSČM. Jednou bude líp, až tady (ty pyčo!) jako vymýtíme tu jako korupci! Páč pak bude ráj na zemi, budeme se válet na pláži, chlemtat nějakou dobrotu a souložit v příboji! To je sen každýho správnýho přičmloudlíka! Prostě film z Cikánova, ve kterým hrajou jen cikáni a zápletku vymyslel taky nějakej génius. Hnus, prdel největší! Kandidát na sračku roku!

• 13.9.2013  19:34
    Odpojit (2012)

Opravdu dobrý film složený z několika příběhů se společným motivem - sociální sítě a naivita jejich uživatelů. A Must See For Facebook Fans! :)

• 1.9.2010  12:39

Nebojím se dát maximum. Docela jsme doma o filmu diskutovali. Hlavně proč pustili tu srdcervoucí paní s kachní chůzí z Matrixu. Docela mě nepřekvapilo, že ani ve jménu milionů nevinných obětí se nesmí ublížit dvěma muslimským dětičkám v nikábu a slušivé čepičce (kolik asi nevinných US dětí by v reálu chcíplo?) protože je to "unthinkable"?! Já myslím, že je to nejen "thinkable" ale dokonce i velmi žádoucí. Jinak vychcípáme a muslimové nás totálně převálcujou i s našimi "právy" :( Škoda že souběžně s výbuchem špinavé bomby na Manhattnu a umíráním milionů obětí tam ještě nebyla dějová linie, ve které by bezdětná pí.Moss obě muslimské dětičky adoptovala a nechala se tak multikulti obohatit (event. časem sama konvertovala k islámu = "Korán jsem četla a obdivuji ho!") Hnus velebnosti, chce se mi z těch lidumilů blejt! Chyba v popisku - Samuel L. Jackson určitě nebyl agentem FBI!

• 24.7.2010  23:19
    Odvlečen (2007)

Zas další pseudo-sonda do života pseudo-teroristů! Ať pravda a láska zvítězí nad arabským terorismes! Velebnosti, tolik hyper-korektních tlachů na téma nevinejch arabskej "obyčejnejch" lidí jsem dlouho neviděl. A proč to dělat u CIA klasicky, služebním postupem, když je lepší hned volat novinářskejm onucím, lačnícím po senzacích! Určitě by to bylo u nás v prime-timu na TV z H@vna :) Celkem těžkej průměr a už by si mohli amíci odpustit to moralizování, je mi z toho dosti na zvracení!

• 11.11.2009  00:10

Občas jsem se v tom trochu ztrácel, ale dá se to. Goldblum hraje jak z praku, Dafoe taky :)

• 25.5.2013  22:07

Silnější tři hvězdy. Na čtyři to ale nemá. Po krátkém čase se kolotoč fetování, děvek a chlastu omrzí a začne to nudit.

• 9.10.2017  20:35
    Oklamaný (2017)

Celkově docela slabé až dějově řídké... výborné obsazení, ale není moc co hrát... dialogy slabé, děj se moc neposouvá... zralé tak nějak na usnutí. Celkově hodnotím jako ztrátu času a nedoporučuji ke koukání (snad max. na dlouhé nudné zimní večery, kdy všechny lepší filmy už došly...?)