Čistá práce (2008)

Pěkná klasická gangsterka ze "staré školy". Hezky se na kouká, dobří herci i film celkově. Velmi doporučeníhodné!

Čtvrtá mocnost (2012)

Mezi jednou hvězdou a odpadem. Velmi slabý a dějově řídký, rádoby thriller. Pohledem pravdoláskomilů zpracovaný hloupoučký příběh o jednom východním němci, který se nechal v ruském vězení multikulturně obohatit (ne, ve sprchách to nebylo) několika Abduláhy z Čečny. A nakonec pravda a láska zvítězila nad rozumem a logikou a kdo neusnul hned na začátku, tak si může nadávat, že rovnou neodešel... škoda času! Prvotřídní sračka! Kam se hrabe svojí naivitou na US sračky! Bohužel.

Čtvrtý druh (2009)

Velmi podnětné, některé části stojí za to vidět (a slyšet) i víckrát! Huh, a ta sumerština! Vůbec to nebylo špatný! Dokonce i ten pocit "zimomriavky" se dostavil... kdo může říct, že jsme sami ve vesmíru? Vždyť nepřítomnost důkazů není důkazem nepřítomnosti! :)

Čtyři lvi (2010)

Trochu pomalejší rozjezd, ale o to větší sranda až do konce! Málem jsem si krúpnul smíchy! :) Takhle asi nevypadaj jen "teroristický" buňky muslimů, ale i "ganxta" v USA! :) "You kill him more!"

Čtyři slunce (2012)

Celkem slabota, lehce podprůměrné. Jednou se to dá, ale dost nuda. Pokud chce někdo vidět opravdu pěknou "sondičku", tak doporučuji radši "Poupata" to je mnohem lepší!

Čung_E (2023)

Pěkný efekty, ale to je tak všechno. Jinak sračka totální.

Ďábel (2010)

Tak tady dávám po delší době plný počet. Uáááá, chvílemi jsem měl husinu! Velmi slušnej horror, jeden z velmi vydařených za poslední dobu! Doporučuji!!!

Ďáblova cesta (2007)

Dávám jednu hvězdičku za hezký holky ve filmu a celkem sympatickýho hl.představitele. Příšerka vypadala jako pomatená ukrajinská uklízečka s luxem v pláštěnce = slabé! Hnus málem jsem usnul...a ten konec :( laciné!

Ďáblův dvojník (2011)

wow! tak to se mi líbilo, Dominic Cooper - klobouk dolů, moc pěkný herecký koncert! akorát Saddám byl celkem slabej, hodnej stařík, co vypadal ve filmu jako hodnej strejda Brežněv :) Velmi šťavnaté, barevné a sexy!

Dagon (2001)

Hezká vzpomínka na 80.léta, natočená 2001, skoro bych tomu ani nevěřil, vypadá to jako průměrnej Dario Argento. Dá se to vydržet až do konce...skoro :)