Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 26.7.2012  20:29

Jedna hvězda za exteriéry (i když natáčené zřejmě v Srbsku), jinak zralý opět na odpad! Směšné scény až ten konec stojí trochu za to...

• 15.9.2012  12:06

Vůbec to není špatné! Triky celkem ujdou, děj je prima a reálie Moskvy zajímavý. Jen ti strašně nesympatický herci, ostatně jako vždy! Nesnáším hloupý teenagery, americký obzvláště! Strašně ošklivý "vyzuny" a přemoudřelý chcípáčci - to je žrádlo pro marťany.... Aspoň se nakonec objevej pořádný, ruský bohatýři! :) he he he. celkem slušnej průměr! Lepší než lecjaký blockbustery.

• 7.9.2010  22:28
    Černá smrt (2010)

Po dlouhé době se začíná blýskat na lepší časy? Na 5 to není, ale silné 4! Bravo!

• 31.10.2010  17:59

Pěkná klasická gangsterka ze "staré školy". Hezky se na kouká, dobří herci i film celkově. Velmi doporučeníhodné!

• 24.5.2013  20:27

Mezi jednou hvězdou a odpadem. Velmi slabý a dějově řídký, rádoby thriller. Pohledem pravdoláskomilů zpracovaný hloupoučký příběh o jednom východním němci, který se nechal v ruském vězení multikulturně obohatit (ne, ve sprchách to nebylo) několika Abduláhy z Čečny. A nakonec pravda a láska zvítězila nad rozumem a logikou a kdo neusnul hned na začátku, tak si může nadávat, že rovnou neodešel... škoda času! Prvotřídní sračka! Kam se hrabe svojí naivitou na US sračky! Bohužel.

• 30.1.2010  21:52

Velmi podnětné, některé části stojí za to vidět (a slyšet) i víckrát! Huh, a ta sumerština! Vůbec to nebylo špatný! Dokonce i ten pocit "zimomriavky" se dostavil... kdo může říct, že jsme sami ve vesmíru? Vždyť nepřítomnost důkazů není důkazem nepřítomnosti! :)

• 21.9.2010  16:21
    Čtyři lvi (2010)

Trochu pomalejší rozjezd, ale o to větší sranda až do konce! Málem jsem si krúpnul smíchy! :) Takhle asi nevypadaj jen "teroristický" buňky muslimů, ale i "ganxta" v USA! :) "You kill him more!"

• 2.2.2013  21:33

Celkem slabota, lehce podprůměrné. Jednou se to dá, ale dost nuda. Pokud chce někdo vidět opravdu pěknou "sondičku", tak doporučuji radši "Poupata" to je mnohem lepší!

• 12.12.2010  20:19
    Ďábel (2010)

Tak tady dávám po delší době plný počet. Uáááá, chvílemi jsem měl husinu! Velmi slušnej horror, jeden z velmi vydařených za poslední dobu! Doporučuji!!!

• 3.2.2010  16:40

Dávám jednu hvězdičku za hezký holky ve filmu a celkem sympatickýho hl.představitele. Příšerka vypadala jako pomatená ukrajinská uklízečka s luxem v pláštěnce = slabé! Hnus málem jsem usnul...a ten konec :( laciné!

• 3.12.2011  20:33

wow! tak to se mi líbilo, Dominic Cooper - klobouk dolů, moc pěkný herecký koncert! akorát Saddám byl celkem slabej, hodnej stařík, co vypadal ve filmu jako hodnej strejda Brežněv :) Velmi šťavnaté, barevné a sexy!

• 9.5.2019  22:32

Takové bezpohlavní, nehororové a fluidní.... natolik naředěné, že už je to jak vymáčený pytlík čaje nebo druhák - káva z lógru. Slabé.

• 1.2.2011  01:43
    Řetězová zpráva (2010)

Tak skutečně je to odpad! Velké zklamání a velká nuda... :(

• 3.12.2020  20:56
    Šarlatán (2020)

Film stojí a padá na hereckém výkonu staršího Trojana. To je skutečný pan herec a vypravěč příběhů. Mladý Trojan mě zase tak moc nenadchnul, zatím mi přijde zbytečně přeceňovaný, ale uvidíme časem. Co mi přijde ale dost otřesné je režie. Soudružka Anežka to IMHO režisérsky nezvládla a linie s homosexualitou je trapně násilně naroubovaná do filmu, homo scény jsou (oproti zbytku) násilné a až skoro odporně přímočaré (stačilo by naznačit). Ale chápu, že na to aby se film dobře hodnotil progresivními kulturními "odborníky" je třeba do něj nakomponovat "módní" a "požadované" oblasti jako je jinakost, qeer problematika a další nesmysly. Ve filmu ale hraje málo černochů a asiatů, nezaznamenal jsem tam žádné binarní ani nebinární lidi a také tam bylo málo muslimů.

• 25.5.2010  17:55
    Šepot (2007)

Poměrně dobrý námět, ale bohužel nevalné herecké výkony zabíjející jakékoliv napětí...chvílema se člověk nudí a čeká na smrt dalšího kandidáta. Ale jinak celkem slušný standard. Dá se to jednou vidět.

• 27.4.2010  10:48

Převeliká bída :( obrovská nuda, trapně rádoby drsné scény, které jsou spíše k smíchu nebo k pláči, Eva Mendes je víc kurva než sexy a pořád se jen "cool" fetuje, fetuje a fetuje :( Val Kilmer vypadá je "ovarové koleno" - jestli to někdo srovnává s We Own the Night (Noc patří nám), tak to ani náhodou, Špatnej polda je trapným, slaboučkým odvarem, který mu nesahá ani po palce u nohou! Vše odhadnutelné kilometry dopředu. Jedinej slušnej herec v celým filmu je XZIBIT! Jít na to do kina = škoda peněz!

• 28.4.2018  21:15
    Špindl (2017)

Tak něco mezi odpadem a jednou hvězdou. Není co ocenit, tragické herecké výkony, kdy de facto není co hrát, hloupý PP (film pak vypadá jako zbytečně dlouhá reklama na zelené autobusy). Strašně nudný děj. Proč se vůbec točí takové filmy, zřejmě vycpávka mezi dvěma reklamními bloky - za tohle přeci nemůže nikdo v kině zaplatit?!

• 30.11.2009  22:47
    Štvanec IRA (2008)

Dobré, dost dobré, skoro i výborné! Koukatelné a věrohodné! Ben Kingsley, to je Ghándí! :) Doporučuji všem!

• 16.10.2011  21:47

Teda nechápu jak se takový trapárně někdo může smát?! Jedna hvězdička za Jennifer Aniston. Strašné, opravdu strašné! Trio s buzíckýma hlasama, obzvláště afektovaný Charlie Day vypadá, hraje a mluví jako buzna, asi to i bude buzna. Colin Farrell byl docela dobrej, vyloženě si to vychutnával, Kevin Spacey spíš trapnej. Celkově to mělo nebezpečně blízko k Odpadu! :(

• 27.6.2015  22:43

WOW! Skoro celou půlku jsem jenom zíral s otevřenou hubou! Tak to je kurwa akční jízda! Chci ten matroš, co hulí Jirka Mlynář, to musí bejt bomba!

• 29.11.2011  21:09

Celkem nesympatická blbka, která si asi myslí jak je krásná a žádoucí... pro geronty možná. Nenosí sice kalhotky, ale všude chodí v gumákách, což je asi strašně sexy - hnus velebnosti :( Dělat kurvu za prachy a nechat se oslintávat vilnýma gerontama mi nepřijde jako "rebelství", no možná někomu ano. Dobrou chuť!

• 10.6.2010  17:41
    Šťastlivci (2008)

Velmi pěkné, dívatelné a celkově vydařená road movie! Tim Robbinson ve filmu dokonce šuká - to jsem ještě neviděl, jak lidské! Doporučuji!

• 22.2.2012  21:45

Fantasticky zahrané! Myslím, že paní Streep Oskar nemine. Pro nás pamětníky slza v oku, pro mladší nepamětníky zřejmě už jen nudná historie. Škoda, že po ní už to byla jen přehlídka bezpáteřních levičáků, takoví lepší Špidlové, počínaje Johne Majorem a zbytek už měl jen dále sestupnou tendenci :(

• 19.2.2012  14:35
    Žena (2011)

Jedna hvězda za některé "hlubokomyslné" hlášky. Jinak spíš skoro Odpad! Křečovitý pokus šokovat, který se dost nepovedl. Ošklivé herečky a slabé gore. Jako fil Odpad! jako horor velmi slabá jedna hvězda.

• 23.2.2012  20:41

Velmi velmi slabé! To se může líbit snad jen fanouškům Harry Potěra! Radcliffe toporný, jak vyřezán z jednoho kusu dřeva, drmolí a prakticky nehraje, jen se posouvá filmem, otevře strašnou spoustu dveří a.... a nic! Minimálně do poloviny filmu je to převeliká nuda, pak se to trochu rozjede. Dávám jednu hvězdičku za celkem dobrý konec. Jinak je to fakt slabota!

• 19.7.2010  21:26

Mooooc pěkný!

• 7.9.2010  22:37

Naprosto vynikající Balzerová, zdatně sekundující Vlasáková (je s podivem jak prokoukne po učesání a nalíčení je z ní celkem kočka!) po boku (nebo spíše zezadu) s Vojtou Dykem. Nevím proč se musím zase dívat na trapného Macháčka, naštěstí je patřičně upozaděn. Vynikající česká ododychovka. Výborné.

• 3.6.2017  22:55
    Život (2017)

Děsí mě že by jsme poslali zkoumat cokoliv důležitějšího takovou bandu debilů jako byli ve filmu. Chovají se jako banda imbecilů, který začnou magořit při jakýkoliv příležitosti. Naprosto nelogický kroky, reakce dětí na prvním stupni základní školy, disciplína naprosto žádná. Smutná písnička... Doufám, že se nedožiju, že by bylo cokoliv důležitějšího ke zkoumání,lidstvo by skončilo na dvě doby. Akorát k nasrání, páč realita by byla asi ještě horší :(

• 30.4.2019  22:22

Taková "televizní" záležitost.... zatím spíše slabší podprůměr.

• 24.10.2017  19:25

Ty wogo to je ale pytel hovínek... místo toho, aby Rick konečně sebral odvahu a problém vyřešil, tak zase nekonečné okecávání, střílení do vzduchu a spousta "lásky k bližnímu", no hnus velebnosti, na takovou sračku už fakt nemá cenu se vůbec koukat. :(