Neznámý (2011)

Wow, v té bídě, co panuje v kinech se nebojím tomu dát plný počet! Žánrová klasika zcela na úrovni série s Bournem apod.. Liam hraje jak o život a Diane Kruger je také skvělá. Volám BRAVO! Moc se mi to líbilo a ani chvilku jsem se nenudil! napínavá atmosféra a zajímavý zvrat na konci. Vřele doporučuji! A Bruno Ganz jako třešnička na dortu!

Nezvaní hosté (2011)

Nebylo to až tak špatné.... až na ten velmi rozpačitý konec. Ten to celkem dost zazdil. Ale dalo se, jednu chvíli jsem měl uplně husí kůži :) Jednou se to vidět dá, úplně v pohodě.

Noc hrůzy (2011)

Skoro na pomezí odpadu. Jedna hvězdička za prima Colina Farella. Jinak víc spíš komedie, o hororu se nedá vůbec mluvit, není tam žádné tajemno :( Celkem trapárna s nesympatickejma a tranejma "nehercema" :(

Obřad (2011)

Jedna hvězdička navíc za zvuk (poslouchal jsem na kvalitních sluchátkách - super ruchy a zvuk celkově výborný!). Jinak většina filmu pouze průměrná, až konec to trochu zvednul. Bohužel po Friedkinovi už je vše ostatní jen slabý odvar, chtělo by to zase vymyslet něco nového, pánové. Vyvařenou sekerouvou polívku nepapám... :(

Odcházení (2011) odpad!

...nedívatelnej humus (dort od Pejska a Kočičky) natočený senilním dědkem = biografie VH :( naprosté utrpení a hrůza, hodně jsem se těšil na konec a bál se v poloprázdném kině (celkem asi 12 lidí, kteří si nudou kousali nehty a nechápavě zírali na plátno). Převeliká ubohost, opravdu jsem se styděl, pokud se tohle bude promítat někde v zahraničí bude to veliká ostuda!

Orel Deváté legie (2011)

Tak to se mi opravdu líbilo! Film by akutně potřeboval více peněz a trochu doladit, ale i tak super! Ve filmu nejsou žádné zamilované scény a žádná láská - což považuju za naprosto super - žádné vysloveně hluché místo! Hlavní hrdina Tatum je sice trochu prkenej, ale to až tak nevadí (u vojáka se neočekává baletní krok teplouše). Moc se mi líbili reálie i vkusné efekty (Hadránův val apod.). Taktéž vkusně krvavé a drsné. Vysoce hodnotím a očekávám více takových filmů. Super!

Pan Bobr (2011)

Čekal jsem obrblbost, ale nakonec docela dobrý. Dalo se to dokoukat až do konce.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Zvažoval jsem jestli dát Odpad! nebo aspoň tu jednu hvězdu - no nakonec na tu jednu to možná bylo, ale musel jsem odejít asi po 30 minutách té sračky! Opravdu děsné, trapné opičkování Deppa, kterej vypadá jako zkouřenej hašišák po epileptickém záchvatu. Těžce naivní rádoby "triky", bohužel ani úplné vypnutí mozku nepomohlo. Tohle už není ani lehký letní výplach jako u Barbara Conana, tohle jedna z nejtrapnějších hovadin za dost dlouhou dobu. Hnus!

Poupata (2011)

Takoví lidé by neměli mít vůbec volební právo!!!

Půlnoc v Paříži (2011)

Takový cukerínový pokus o neumětelský cestopis. Na Travel Channelu jsou MNOHEM lepší. Strašidelná nuda, bezbřehé tlachání o prdu a nuda, nuda, NUDA! Po asi 40 minutách jsem odešel, tohle se fakt nedá. Afektovaná hloupá blondýna a její afektovaný přítel, také blondýn spolu s otravnými rodiči a jejich přáteli... Bla, bla, bla, bla... Žádný vtip, žádné zábavné dialogy, že by Woody nějak dřevnatěl (senilněl)? Jedna hvězda za Hemingwaye.