Predátoři (2010)

Celkově nic moc, bohužel. Brody natočil už mnohem lepší filmy (na roli žoldáka se fakt anorektik nehodí), Fishburne vysloveně zklamal (dost se při skovávání vyžral, zřejmě tam měl sklad vepřovejch konzerv) a z Alice Braga a jejích náválů sentimentu a těch trapnejch keců se mi párkrát udělalo šoufl (taková multikulti kravka, prej odstřelovačka - co se netrefuje a mám problém unést i kuličkovku s dioptrem = hnus). Nevím jestli byl problém málo peněz nebo co, ale ani ty predátoři už nejsou co bejvali... :( Velká slabota!

Machete (2010)

Nekonečná nuda a velmi trapné hlášky ("Mačeta neposílá smsky"), spousta naprostých nesmyslů a křečovitých vtipů pro prvňáky. Nechápu ty vysoká hodnocení, asi jiný film? Ani jsem to nedokoukal, takovou nudu jsem už dlouho nezažil :(

Resident Evil: Afterlife (2010)

Jedna hvězdička za téma, který mám rád (Umbrella a spol., zombíci). Jinak je to shit! Odpad! Samoúčelná 3D onanage :(

Goemon (2009)

Výlet za hranice pohádkovosti a zpět do reality. Velmi zajímavě pojaté, efekty ve stylu Final Fantasy... příběh ve stylu manga. Zajímavý koktejl, ale docela dobře to chutná.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Bombastické! jak je možné, že se tak dobré filmy netočí i v evropě!? Fantastické herecké výkony, poetika, kamera i výborná hudba. Velmi silné poselství občas proložené dosti morbidním humorem. Extrakt asijské filosofie a přístupu k životu. Super děj i naprosto reálné reálie. Bravo maestro Chan-wook Park! (potlesk)

Čtyři lvi (2010)

Trochu pomalejší rozjezd, ale o to větší sranda až do konce! Málem jsem si krúpnul smíchy! :) Takhle asi nevypadaj jen "teroristický" buňky muslimů, ale i "ganxta" v USA! :) "You kill him more!"

Old Boy (2003)

Velmi zajímavé, ale poměrně složité rozuzlení nakonec. Trocha logických kopanců a až neuvěřitelnost z pohledu evropana. Možná trochu slabší než Sympathy for Mr.Vengeance. Ale i tak výborné. Super!

Má je pomsta (2002)

Velmi zajímavá atmosféra a korejské reálie. Je velmi zajímavé sledovat "asijský", potažmo "korejský" pohled na svět, vztahy mezi lidmi a někdy dost přeťápnutá gesta v samurajském stylu. Je vidět, že i v dnešní době má život v jiné části světa úplně jinou hodnotu a málokterý korejec má doma poslední model placaté TV od Samsungu (žije podstatně chudobněji než průměrný evropan). Film velmi zajímavý, vysoko hodnotím přímost a upřímnost. Zbytečných keců je minimum.

Evangelium: 1.11 Monstrum (2007) odpad!

Hi tech pokemóni, cílová skupina do 10ti let. Klasické anime ve stylu manga = každej tam vypadá jak do 13ti let, zřejmě cíleno na úchyláky. Film celkem o ničem, spousta nelogičností a nesmyslů, no přežil jsem to, ale je spousta lepších věcí, třeba Final Fantasy. Edituju hodnocení: ze dvou hvezdicek pak strmý pád od půlky, větší a větší blbosti, to se nedalo skoro dokoukat. Zlatý Transformers, tam se člověk aspoň občas zasmál nebo tak. Tady blábol na blábol...odpad!

Ženy v pokušení (2010)

Naprosto vynikající Balzerová, zdatně sekundující Vlasáková (je s podivem jak prokoukne po učesání a nalíčení je z ní celkem kočka!) po boku (nebo spíše zezadu) s Vojtou Dykem. Nevím proč se musím zase dívat na trapného Macháčka, naštěstí je patřičně upozaděn. Vynikající česká ododychovka. Výborné.