Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Velmi nudné a křečovitě sentimentální. Že je Shia LaBeouf investiční genius vypadající tak z bídou na dvacet let a strčí do kapsy zbytek Wall Streetu, tak tomu snad uvěří jen americkej hamburger žrout :( Bezbřehá nuda a blábolení o prdu. Spousta štěků pro spoustu (chválabohu) zapomenutejch herců z 80.let, přehlídka nekvalitně provedenejch plastickejch operací a chemicky vybělenejch zubů - vypadají jak nepovedení roboti. Furt se hází stovkama milionů a bez těch blbů by se určitě zastavila i zeměkoule. Děsná otrava, nevydržel jsem do konce a musel odejít. Nudné jak reklama na vložky (ta je aspoň kratší) "...když se chci bavit, vezmu si tampón!" (doporučuji minimálně dva a do uší)

Devítky (2007)

Jedna hvězdička za nápad, který byl výborný. Provedení naprosto otřesné s topornými herci a nesympatickou tlustou nánou. Vypadalo to jako školní cvičení natočené z ruky dědečkovou videokamerou... :( Tak takhle tedy ne! Předělat a znovu a lépe!

Království zvěrstev (2010)

Až na toho retarda v hlavní roli co furt jen čuměl je to docela dost dobrý. Škoda že to nenatočil někdo vyzrálejší, ale i tak prima. Taková rodinka sráčů. :)

The Loved Ones (2009)

Na začátku to vypadalo jako příběh santusáka - nevím proč se nedostatek hygieny považuje za "emo"? Pak se to zvrhlo v dost nelogický "horor"? No moc se mi to nelíbilo, ale vydržel jsem až do konce. Po druhý už bych to nedal, doporučit se to taky nedá. Asi jsem na ty "nový" horory moc starej :( Přehlídka ne moc hezkejch lidí v "emo" stylu. Nuda. Aspoň že je to celkem krátký...

Saw 3D (2010)

Veliká, převeliká nuda. Nic převratného. Spousta nelogičností a bezúčelného blábolení. Hezká past pro tři na začátku, pak už je to nuda. Pořád to samé. Mám cukání dát Odpad!, ale přeci jen je to SAW, tak jedna hvězdička z nostalgie...

Tenká modrá linie (1995) (seriál)

Jednu hvězdičku za Rowana. Jinak skoro odpad, nudné a tisíckrát provařené staré vtipy :( veliká slabota!

Čistá práce (2008)

Pěkná klasická gangsterka ze "staré školy". Hezky se na kouká, dobří herci i film celkově. Velmi doporučeníhodné!

Město mrtvých (2006) odpad!

Opravdová sračka - děsný neherci, superblbý dialogy a meganudná blbina!

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Težce podprůměrná záležitost, velká nuda a schématičnost. Plné klišé a dosti o ničem. Typická vata mezi reklamními bloky za co nejmenší peníze. NUDA! :(