Problém tří těles - Odpočet (2024) (epizoda)

Spíše slabé, kdo nečetl nebo neviděl již čínskou verzi bude hodně tápat. Chaotický děj, horší než čínská verze. Ta byla mnohem lepší. Uvidíme jestli se to zlepší. Nesympatické obsazení, hloupý casting, kdy velmi do vědy zažraná vědkyně vypadá jak laciná kurva ze šantánu. Ach jo. škoda času...

Šógun - Andžin (2024) (epizoda)

První díl moc nezaujal. Oproti původnímu seriálu a knižní předloze je to zatím dost slabé. Celé to intenzivně táhne naprosto skvělý Hirojuki Sanada. Cosmo Jarvis furt jenom čumí jako kkt. :(

Šógun - Sluhové dvou mistrů (2024) (epizoda)

Druhý díl podstatně lepší, John (Cosmo Jarvis) sice furt čumí jako retard, ale už to není tak hrozné. A mister Sanada je naprosto skvělej! Bravo!

The Walking Dead: The Ones Who Live - Years (2024) (epizoda)

Naprosto zbytečný návrat, do stejné řeky dvakrát nevkročíš. Strašný patos, naprosto nesmyslné dialogy, nekonečné se točení kolem ničeho a hrozná nuda. Jediný zajímavý scény z minulosti, kdy se Rick s Michone seznámil, ještě před epidemií. No, nechápu ta vysoká hodnocení, úplně zbytečný seriál, pouze snaha zpeněžit dále už vytěženou značku TWD. Ztráta času.

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Vydržel jsem asi 20 minut a musel to vypnout, začínám být na tyhlety automaticky generovaný pohádky starej. Směšný reálie a kulisy, směšné herecké (ne)výkony a celkově tragédie. Kde jsou doby původních Star Wars? Tohle je už pro mě nekoukatelné, rádoby kostými jako kdyby je šily postižené děti a režíroval to epileptik, strašná klipovitost, totální povrchnost a nereálnost (18ti letá "generálka") srandovní oblečky a mlácení se světelnejma trubicema... jak se mi tohle mohlo kdysi líbit? Fuj! Tohle už fakt ne.

Alibi na klíč: Den D (2023)

Občas něco trochu vtipného, jinak křeč jako prase. Oproti jiným komediím velmi nesympatické obsazení. Slabé!

#annaismissing (2023) odpad!

Naprosto souzním s komentářem kolegy Othella a Arsenal83, nejdřív jsem se "hláškám" smál, pak mi to přišlo až trapný. Otřesné jsou i "herecké" (ne)výkony všech protagonistů. Ze sociálních sítí je mi pak vyloženě na zvracení. Fascinuje mě i to, že někdo musí natočit film o zcela zjevných věcech, tedy že např. na síti vůbec nevíte s kým komunikujete a čí hloupé příspěvky čtete. Také mě fascinuje svět "lidí na síti", kteří chodí na rozumy k náctiletým teenagerům, kteří jim "zasvěceně" radí jak se mají v životě chovat i když o tom sami vědí úplné hovínko. (blijící smajlík) hnus! Vrcholem všeho je pak Robin(ka) odporně nesympatická lezba v podání Magdaleny Čečo.

Barbie (2023) odpad!

Nic tak kokotskýho jsem dlouho neviděl. (blijící smajlík)

Bastard (2023)

Sice poměrně dlouhé, ale je to v pohodě koukatelné. Dobrý historický kousek, příjemné herecké výkony a super záporák.

Bastardi: Reparát (2023)

Velmi velmi slabé herecké výkony. Hlavně se tam objevuje takový herecký odpad jako je např. Karlos Vémola nebo ještě horší Adam Kajumi a Natálie Grosová. Celkem hnus a utrpení. Jít na to do kina to musí být S/M.