Venom (2018)

Chmmm, jenom efekty, jinak vůbec nic. Dobrý pro malýho kluka, ale jinak úplně prázdný a nic... ani žádný vtipný hlášky, nic. Slabota.

Chata na prodej (2018)

Relativně dobří herci, celkem slušně hrajou... ale jako není moc co hrát. Chvílema zjímavý děj, ale režisérně nic moc zvládnutý, konec vysloveně do ztracena a úplně vyšumělej...jsem něco čekal a nedostal nic... škoda.

Cena lidské duše (2017)

Na hranici mezi Odpadem! a jednou hvězdou... Cage se už ani neobtěžuje hrát a zbytek je tam jako stafáž do počtu... jinak přehlídka neskutečných blbostí a vycucanin z prstu u nohy... otřesné provedení na hranici amatérského videa. Zřejmě ročníková práce nějakého studenta? Všechno to pak zabil český dabing velmi slabé úrovně s naprosto odporným a ultran-nesympatickým hlasem toho mladého fracka = totální shit!

Dogman (2018)

Maximálně jedna hvězdička za tu přehlídku "tykváčů", naprosto bez děje, žádné herecké výkony se také nekonají... přehlídka hnusnejch, nosatejch pitomců s IQ tykve...permanentně sfetovanejch, kradoucích, pomatenejch.... no prostě jih Itálie nebo Chánov - vyjde to nastejno. Koukám na ty hodnocení, no prostě hype jako prase! Škoda peněz za lístek do kina.

Stíny mezi námi (2018)

55 varianta Stmívání.... no fuj... a ta superhnusná blbka Bella Thorne - no to byla pěkně hnusná příšerka :( (nenašel jsem blijící smajlík)

Kin: Smrtící zbraň (2018)

Klišovitej nápad, lehce podprůměrně natočenej, hezká zbraň a sympatickej záporák.

Mountain Fever (2017) odpad!

Tak to je horký kandidát na Odpad! roku! Super nelogické chování totální bandy looserů a idiotů, debilní dialogy a šílená nuda. Fakt totální sračka na úrovní ročníkové práce ve zvláštní škole. Hnus a ztráta času.

Channel Zero - The Dream Door (2018) (série)

Pouze průměrná záležitost se spoustou nelogičností. Kanál NULA má bohužel sestupnou kvalitu... pomalu ale jistě do kopru.

Bohemian Rhapsody (2018)

Nejsem fanda Queen, ale musím říct i tak, že to bylo naprosto super! Rami Malek hraje naprosto skvěle potrhlého Faruka Bulsaru aka Freddiho Mercuryho. Škoda jen, že by Rami potřeboval přibrat v závěru film několik kg aby to bylo mnohem věrohodnější... jinak pohybově, gesta... klobouk dolů. Vřele doporučeno i nefanouškům...

Nepředstavitelné (2018)

Průměrná záležitost - na jednu stranu s minimálními náklady celkem realistické, ale do prachu to sráží laciné digitální efekty a zbytečný a slaboduchý patos. Jinak je vidět jak je západní země v prdeli a na kolenech, stačí do ní lehce kopnout a sesype se jako domeček z karet. Nikdo nikoho neposlouchá a nerespektuje, armáda si dělá co chce a je prakticky nebojeschopná. Nakonec všemu velí ženská, spíše "mužena", která je také po zásluze "odměněna". Lidé si nijak nepomáhají a řeší blbosti, všichni jsou v pohodě ve stylu nám nic nehrozí a na nás nikdo nemá. Opak je smutnou pravdou. A je jedno kdo by byl "nepřítelem". Západní civilizace je obr na hliněných nohou. Ještě by nás utloukli čepicema, lhostejno kdo.