Oktopus - Nikita (2023) (epizoda)

Tak nám to nějak klesá ta kvalita...

Oktopus - Srdcová sedma (2023) (epizoda)

Tak to vypadá, že chemie mezi Krobotem a Šoposkou se nám nějak vyčerpala, bohužel... to je škoda.

Oktopus - Syndikát koně (2023) (epizoda)

Trochu zkaženo přítomností profláklých režimních loutek typu Schneiderové, ale pořád slušný nadstandard.

Oktopus - Škaredá středa (2023) (epizoda)

Na poli českých detektivních seriálů opravdu positivní překvapení. Dokonce i reálie a prostředí plně odpovídá, pouze maličko přikrášlené. Jen tak dál. Líbí se mi vztahová chemie mezi Krobotem a Krvesajem. :o)

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

Za mě dobrý, palec nahoru. Z pohledu reálií se nedá prakticky nic vytknout. Kouknu na další díly.

Oldboy (2013)

Originál mi přišel tedy lepší, ale jinak very good! Vysoce doporučeníhodne, oproti dnešním slabým sračkám!

Old Boy (2003)

Velmi zajímavé, ale poměrně složité rozuzlení nakonec. Trocha logických kopanců a až neuvěřitelnost z pohledu evropana. Možná trochu slabší než Sympathy for Mr.Vengeance. Ale i tak výborné. Super!

Old Guard: Nesmrtelní (2020) odpad!

Bože můj taková sračka! Pořád těch blábolů, nekonečně patosu a blbých keců. To se nedá vydržet! A český dabing, ten to už totálně zabil. Odpad!

Old Henry (2021)

Vynikající nápad (bohužel) totálně doprasený ženským pohledem na věc a ženskou představou o naprosto *cool* pistolníkovi, který by se v reálu tehdejší doby nedožil ani plnoletosti. Škoda, mohl to být plný počet. Ale ta WTF scéna je i tak docela dobrá....