Pontypool (2008)

4 hvězdy za hodně neotřelý nápad - bohužel provedení je takové trochu laciné, ale jinak OK

Dívka ve vlaku (2016)

Jedna hvězda za hezký holky co v tom hrajou... jinak totální hysterická píčovina pro hysterky, totální nuda a neustálé klimbání přerušované hysterickými výlevy Bluntky :( pokud nešílíte nadšením ze Sexu ve městě nebo nevybíráte několik hodin na trhu s biosračkama loupané batáty, tak i tato cypovina je chlapům silně nedoporučena!

La foresta di ghiaccio (2014)

SPOILER ALERT! Tak strašlivá nuda se jen tak nevidí a k tomu ještě "angažovaný obsah" s pašováním černoušků :( Sračka jako bič! Nevydržel jsem až do konce. Jedna hvězda za sníh z nostalgie. Velmi nedoporučuji ke sledování, koukat se na to fakt nedá!

Spectral (2016)

Na to že jsem skoro nic nečekal jsem toho dostal až až.... celkově naprosto super, pro milovníky sci-fi! Škoda jen toho povrchního "vysvětlení". Ale jinak celkem bombice!

Ten, koho se bojíš (2008)

Hmmm, no jako takový psycho, ale nakonec to zase nejni psycho... hmm no nevím. Chlapec se nám tak nějak psychicky rozpadl :( ale zase taková pecka to teda IMHO není.

Pustina - Epizoda 8 (2016) (epizoda)

Hrozná plytká slabota... na začátku pěkně našlápnuto, na konec ale jen rozplizlá sračka. Nekonečné manýristické záběry na krajinu přeoranou těžbou, staré olezlé hnusné kutlochy místních socek atd. atd. - na film je to strašně málo. Ke konci už jen bezbřehá nuda a škoda času na tu slátaninu koukat. Pořád to samé dokola a dokola. Byl by z toho slušnej celovečerní film (na ten stejně určitě dojde - aby se "vytěžil formát") ale jako seriál to stojí vyloženě za hovno. Herečtí rutinéři taky nijak neoslovili.