Ospalá díra (2013) (seriál)

Pilot docela svižně prolétává zápletkou a mě se fakt líbil. Uvidíme, co se z toho vyvine. Atmosféra je hutná a opravdu místy strašidelná. Kouzla žeru, takže proč ne? 2. díl mě utvrdil v atmosférickém pocitu z pilota. Seriál se mi ďábelsky líbí. Po třetím díle bych tomu vrazil pět hvězd bez zaváhání. Mytologicky propracované. Samí noví protivníci. Líbiví démoni a hlavně hutná atmosféra. Nice. Šestý díl mě utvrzuje v tom, že tento rok je to nejlepší seriál, alespoň, co se mystiky týče.

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

Výborný seriál, který i v těch nejhorších chvilkách drží nad vodou Alan Ruck coby úchylný Stuart. Ten byl fantastický v každém momentu.

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006)

Měl jsem slabou chvilku, tak jsem se podíval na tuhle hovadinku. Za tu spoustu hezkejch tělíček, a hlavně za krásnou panenku Hayden Panettiere, to stálo. Ale znova? Ani boha!

Království nebeské (2005)

Director's Cut je naprosto božskou záležitostí. Jeden z nejlepších historických filmů.

Bláznivá holka (2008)

Neposkvrněn originálem můžu dát s čistým svědomím plnej.

Světová válka Z (2013)

Kvalitně, ale hodně kvalitně natočené. Předlohu neznám, film jsem sežral. Některé záběry doslova berou dech.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Je to sranda. Charlie byl super, hlášky lítají jako by je někdo vystřeloval z kulometu a Berta má někdy pořádně ostrý náboje. ALe k sedmé, možná už i šesté sérii to ztrácí šťávu. Začíná to být stereotipní. Ovšem do chvíle kdy nastoupí Ashton Kutcher. Já ho jinak vůbec nemusím, ale tady je fantastickej.

Stoupenci Šaolinu (1975)

Problémů je tu spousta. Hlavní hrdina je (alespoň ze začátku) docela sympatický rozverný floutek. Budu se snažit nepoužít spoiler, takže řeknu jen to, že film celkově, jakkoli jednoduchý, dá nějaké poučení. Ale v rámci kung-fu je to podprůměr. Akce je zde pomalá a proto i méně věrohodná. Špatný střih dělá ze zdejšího kung-fu jen neohrabaný taneček. Hlavní hrdina vlastně celý film nenachází konkurenci a proto se není na co těšit. Nakonec se ale přece něčeho dočkáme....neskutečně pitomého konce.