Iron Man 2 (2010)

Ztrácelo to dech, jak na konci tak v prostředku. Škoda že někdo neměl koule na to to dotáhnout do vítězného konce.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Uz to tu padlo, ilustrace BSG je presna, napadla me po 3 dilech. Lide tu spolu maji sex, dokonce je tu ukazan i lesbicky sex, lide maji tajmestvi ... nejsou jen dobri a zli objevuje se tu ruze odstiny sedi. Nicmene - nesedi to. Filmari se zkratka prilis snazi, delaji prilis emotivni sceny, cele to pusobi umelym dojmem, takze podobnost s BSG je ciste nahodna. Robert Carlye je jedine plus teto show. Je brilantni herec, v porovnani s ostatnimi precniva o nekolik rovin coz je rusive. Druha hvezdicka je za napad. Zatim za sebou mam jen 10 dilu, uvidime na konci sezony. Zatim relativni propadak.

Pacifik (2010) (seriál)

po shlednuti celeho serialu hodnotim 40%, opravdu se to s BoB neda vubec srovnat. Kdyz si vzpomenu na prihodu s lugrem tady a v BoB tak 10 ku 100%.

Agora (2009)

Vyborny historicky film, ktery myslim ze nam dava pouceni o tom ze nejvetsi bordel dela cirkev ktera chce moc a nejvic ovecek, ted asi ta muslimska, zajimave sledovat jak krestane prichazeji k moci, myslim ze by se to mohlo promitat v kostelech.. Rachel Weisz podala standartni vykon, prijemne me prekvapil Max Minghella a Ashraf Barhom. Hezka vyprava a kouzelne exteriery.

Legie (2010)

jen jedna hvezdicka a to za Paula Bettanyho, nechapu jak se k takoveto hruznosti mohl propujcit.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Spousta dobrych hercu, skoda ze jim scenar nedovolil hrat, pomalicku prestavam vzpominat o cem ten film byl.

Harry Brown (2009)

uveritelnejsi verze Gran Torina, trosku me zarazi prizdisracske pojeti britske policie, ktera si urcite nenecha kakat na hlavu a vyhrozovat detektivum terminaci, nebo znasilnenim pred pravnikem pri vyslechu. Naopak herecky koncert je scena pri nakupu zbrane. Jinak me vic citove zashl prave michael caine, kteremu jsem zranitelneho duchodce s rozedmou plic uveril. A presto ze koncil o poznani lepe nez Gran Torino byl jsem z nej vic smutny.

Víno roku (2008)

Alan Rickman .. uz to nezachranil, lec se snazil co mohl. Presto prijemny zazitek, bohuzel na bokovku, ani dobry rocnik nemuze dosahnout.

Avatar (2009)

Visualne dokonale, pribehove velmi chude. Naprosto nedotahnute do konce, chybel vlastne poradne zaver filmu. Kdyz jsem videl jake drama dokazal vykreslit 9 Disctrict, nemohu hodnotit lepe.

Gamer (2009)

chudak butler .. ma tohle za potrebi ?