Ti, kdo mění svět (2018) odpad!

Nechutná propaganda at its purest. Kdyby to vzniklo dříve, řekl bych, že to točila Riefenstahl. Takhle je to jen moderní zpracování filmu Triumf vůle.

Joker (2019)

Joaquin Phoenix má Oscara v kapse.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Pro mě jako člověka narozeného v devadesátých letech to byla nuda.

Mrtví neumírají (2019)

Vůbec mě to nebavilo, nedokázal jsem na to ani pomalu koukat jaká to byla nuda.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Guilty pleasure s hláškujícím Pikachu, který je jako Ted pro děti. Doufám, že se jedná jen o jeden z mnoha hraných filmů z Pokémon Universa.

I dva jsou rodina (2016)

Ta matko to je fakt něco, milovnice černých penisů a neskutečná zrůda.

Pařba v Pattayi (2016)

Podle mě dost zábavná bláznivá francouzská komedie. Nechápu zdejší nízké hodnocení, sice to není typická francouzská komedie, ale přesto je jiná než ty americké a baví a o to jde u komedie především.

Hon (2012)

Příběh i zápletka jsou celkem obyčejné, to jsou ale všechny negativa filmu. Je tu velmi kvalitně budovaná atmosféra, vše velmi reálně natočeno a v člověku budí beznaděj. Je vzácné, aby vás film takto pohltil, jako Hon.

Zkáza spolku gentlemanů (2005)

Hoodně divný film, na tak velkou absurditu se asi nedá připravit. Jsou tam i vtipné momenty a postavy, například strážce stolice, ale celkově je to fakt až moc divné.

Vražedný dech (2012)

Dost velká ptákovina, ale holky tu hrají pěkný a pár prsou taky uvidíte, takže pro puberťáky co po půlnoci koukají na Barrandov stačí :-) 1 hvězdička je za konec