Denša otoko (2005)

Romantické, zamilované, nesmělé, hezké. I když vícekrát bych si tento film asi nepustila. Velmi se mi líbila ta část, kdy si hlavní hrdina psal se svými "fanoušky", kteří mu drželi palce, radili mu a nakonec sami změnili pohled na svůj život. Oba představitelé hlavních rolí mi nepřišli tak zajímaví, spíše obyčejní. Chlapec mě štval jak byl neustále nervózní, mohl trochu ubrat. Rozhodně zajímavý filmeček, který končí jak jinak než hezky. Film na prázdný osamělý večer. Ten čaj si musím taky koupit..

Jugeodo haepi ending (2007)

Vtipné, veselé, klasické. Klasiký film o spoustě mrtvol, které se na jednom místě ocitnou nešťastnou náhodou během jednoho jediného večera. Do toho omdlévajíí Korejci s živou a šílenou gestikulací a komunikačníma posunkama. Prostě komedie na každý den. Nejlepší je ten svíticí glóbus a mrtvola ve vaně..

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Hezké, milé, nenáročné. Paříž se mi líbila mnohem víc, byla víc rozmanitější. NY má podobné příběhy, nijak vyčnivající. Je to pohodový film, který neurazí. Jako stejně nechápu co na tom Ňůjorku viděj..

Morganovi (2009)

Nudné, rádoby vtipné, zdlouhavé, šíleně trapné dialogy, otřesné herecké výkony. Víc se snad nemá ani cenu rozepisovat, jedna hvězdička za tlustého Hugha.

Max a maxipříšerky (2009)

Fantasmagorické × šílené tempo, depresivní, rychlé dějové obraty, nervózní. Asi nejsem v den odevzdání bakalářky zrovna správně naladěná, protože "tohle" bylo docela šílené. Chlapec, co má problém, kouše matku, hraje si sám, má záchvaty vzteku a jen tak si vyrazí pryč na ostrov plných divných nesympatických příšer. Charaktery příšerek byly víc než zajímavé, každá měla něco do sebe.Přesto bych tam s nima nevydržela ani minutu, dost děsivý svět. Představitel hlavního hrdiny sympatický. A jaká byla pointa? Chlape nebyl potrestán za to, že jeho matka málem strachem zešílela? Co? Americká výchova? Film pro ty co se nudí. Když teda toho kluka nesežrali, co teda jedl on?

Tropická bouře (2008)

Sprosté, zvrácené, nechutné, parodující, pohodové. Pokud to nebudete brát vážně a nebudete se chytat za uši při každém sprostějším slůvku. Děj je sice stupidní, ale je taky nenáročný. Herecké výkony šílené, Tom Cruise byl celkem sympatický v tlustém chlupatém podání a Robert Downey Jr. byl jako černoch dost věrohodný. Je fakt, že některé vtipy nebyly moc vtipné. I tak je pohodový film, u kterého nemusítě ani moc přemýšlet. ..a taky dobře spát..

Kinsey (2004)

Zajímavé, neobvyklé, vtipné i vážně, herecké obsazení. Téma rozhodně na film neobvyké. Chvílemi děj dřel a byl dost nudný, ukecaný. Herecké obsazení lákavé - Liam Neeson a Laura Linney. Snímek asi ne pro každého. Teda zajímavé to bylo, takové odvážné, jako první Prokovo přednáška..

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Twin Peaks, strašidelné, napínavé × nudné, ničí nepřekvapující. Čekala jsem od toho víc. Sice jsem byla seznámena s tím, co se dělo před smrtí Laury Parksové, ale nic vysvětlujícího a ohromujícího to nebylo. Seriál je podle mě mnohem lepší. Rozhodně nepopírám, že jsem se opět úspěšně lekala a děsila se Boba a šíleného schozofrenního otce. A líbila se mi slečna na letišti v červených šatech. " Fire, walk with me..."

Jak vycvičit draka (2010)

Krásné, dobrodružné, barevné, veselé, napínavé, hravé, dračí. Tohle byla nádhera! Krásní dráčci, zábavní Vikingové. Děj má hlavu a patu, je "rozkošný". Mám pocit, že hlavního draka Bezzubku dělali podle kočky, soudě tak dle pohybů a krásných zelených očí. Film pro celou rodinu, pobaví, zahřeje, zvedne náladu, zažene stresy a chmury. Po dlouhé době kreslený film, ve kterém chci taky být a ochočit si takového dráčka, co se se mnou bude dělit o ryby. "Dostaňte se do jeho slepého bodu a dělejte hluk.."

Pod vlivem lásky (2008)

Náboženské, plné zvláštní lásky, barevné, úchvatné, dramatické, krvavé, provokativní. A vůbec ne dlouhé, i když je to tříhodinový film, vůbec vám to nepřijde. Film o všem - o rodině, náboženství, kultech, lásce, víře, nenávisti. Film pro volný čas a neunavené duše. Vážně zajímavá podívaná..