Pretty Woman (1990)

Moc pekny film. Nejsem zrovna fanda americkych romantickych filmu, ale tenhle je fakt moc hezky a mily, rozhodne neurazi a pohladi na dusi

Amadeus (1984)

Skvele vykony hercu, skvele zpracovani. Podle me jeden z vubec nejlepsich filmu, ktere kdy byly natoceny.

Království nebeské (2005)

Mam rad historii i ve filmu samozrejme. Mam rad i Orlanda Blooma, ale na hrani stredovekeho rytire ma asi jeste dost casu, protoze dnes je jeste mlady kluk :-) a parfem jsem z nej citil i pres obrazovku - takoví stredoveci rytiri fakt nebyli :-). Jen kvuli skvelemu Jeremy Ironsovi davam **, historicka fakta bych u americkeho filmu ani nehledal...

Likvidátor (1996)

Arnie se v Likvidátorovi představuje ve své klasické roli "nezničitelného". Pokud na to divák přistoupí, což pro mě není problém, zážitek je standardní. Rozhodně nejde o nudný film, u kterého byste se nebavili.

Muž na Měsíci (1999)

Jim Carrey ve filmu ukazal, ze neni jen skvelym komikem, ale take charakternim hercem. Pro me byl film prilis kruty a drsny, nemam takove rad, presto si zaslouzi oceneni nejvyssi, protoze nemel jako takovy chybu

Poslední leč Alfonse Karáska (1987) (TV film)

Pokud Vam chybi film ke zlepseni pochmurne nedelni nalady, zapnete si tohle... pan Kopecky stale ve skvele forme, prijemne pisnicky, uvolnena atmosfera...

Svatba upírů (1993)

Podle meho nazoru zajimave zpracovana "upirska tematika" s dobrou davkou vtipu... film, u ktereho jsem se rozhodne nenudil, skvele vykony Viktora Preisse a Petra Narozneho... Mira Taborsky na vzestupu :-)