• Pohádka

Vražedné podezření (2021) (TV film) odpad!

Scénář nelogický, spousta chyb, hlavní postava děsná, neustále řesí případ stužkověho vraha a za celou dobu přišla jen s tím , že by manželovo bývalá přítelkyně mohla být první oběť, ale ta celou dobu se ani jednou nezajímala o to, proč se vrahovi vůbec říkalo modrý stuzkovy vrah a jesti vraždil stuhou, nebo stuhu zanechával na místě vraždy. Dokoukal jsem jen opravdovou silou vůle a s tím, že mě čistě orientačně zajímalo, jak to scénárista vyřešil, i když vrah byl jistý po pár minutách. Po tomto filmu jsem si dal závazek, že už nikdy žádný podobný film

Kruhy (2017)

Bohužel těžko se mi posuzuje po Kruhu s Naomi, ale toto mě nenadchlo, žádne napětí a žádný nápad.

Ochránci (2017)

Koukatelné a po pravdě moc dobře nerozumím tomu nízkému hodnocení. V dané sortě filmů normální průměr

Tomb Raider (2018) odpad!

Za mě bohužel odpad, Alicia na tuhle roli prostě není ta pravá. Určitě je dobrá herečka, ale hrát Laru prostě ne.

Útok mutantů (2016)

Při útěku do krytu a sežrání přítele matky odjíždějí v černém fordu do krytu v poušti, ale při dalším záběru jejich ford pořád stojí u ostatních odstavenych vozidel.

Leto s Katkou (1975) (seriál)

Tak u porážení stromu jsem se fakt pobavil.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Ale celkem, když člověk pomine ty komunistické kecy, tak to byl celkem odpočinek od běžného dne a pořád lepší, než večerní zprávy v tv. Jen mi tam nějak neseděly ty večery, žně jsou v létě a z pole přijeli kombajnéři za tmy, pak šli do rodin na večeře a pak ještě sedět do hospody, to pak museli být ráno pěkně unavení...

The Gray Man (2022)

Ale jo, a závěr s deskou pusť mě nahlas, mě vážně dostal.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Dal bych 5, ale bohužel jeden naprosto nepochopitelný genetický element mi tam dost vadil a nemohu ho prostě zkousnout.... pro boha proč ? Také je zajímavé, když po příjezdu na ostrov volá fotograf na Sáru příjmením, odpoví mu Jeff, kolik myslíš, že tady Sár je a přitom v závěru filmu, když vstupují mezi budovy, tak na něj sám několikrát volá jménem a pak i příjmením.