• Pohádka

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Konečně po letech pěkná pohádka s dobrým hereckým obsazením a krásnou vypravou. Takhle by pohádky měly vypadat a ne slátaniny. kde princezna počítá zlomky, princ je chemik nebo vynálezce a ostatní jezdí na motorkách či jiných strojích. Moc rád se na ni podívám znovu. Děkuji tvůrci.

Únos (2004)

Promin Helen, byla jsi skvělá , ale za souboj v lese nemohu jinak než se scénárista asi zbláznil

Návštěvníci (1983) (seriál)

Bezkonkurenčně za 5 hvězd, to prostě nemá chybu

Putování po Blažených ostrovech (1989) (TV film)

Bohužel, krom hereckého obsazení a krásy našich českých děvčat mě na této pohádce nezaujalo nic. A myslím si, že u dětí tato pohádla, nebo spíše psychologický příběh také moc nezabodoval.

Pěsti ze železa 2 (2015) odpad!

Vypnuto po 15 minutách, nebylo v mých silach dále poslouchat tu katastrofální hudbu k filmu

Vražedné podezření (2021) (TV film) odpad!

Scénář nelogický, spousta chyb, hlavní postava děsná, neustále řesí případ stužkověho vraha a za celou dobu přišla jen s tím , že by manželovo bývalá přítelkyně mohla být první oběť, ale ta celou dobu se ani jednou nezajímala o to, proč se vrahovi vůbec říkalo modrý stuzkovy vrah a jesti vraždil stuhou, nebo stuhu zanechával na místě vraždy. Dokoukal jsem jen opravdovou silou vůle a s tím, že mě čistě orientačně zajímalo, jak to scénárista vyřešil, i když vrah byl jistý po pár minutách. Po tomto filmu jsem si dal závazek, že už nikdy žádný podobný film