• Pohádka

Uloupený princ (1971) (TV film)

Pěkná pohádka, ale po pravdě osobně mám raději novější Sedmipírek. To ale může být slabostí pro Dádu, i kdyz Táně to zde také seklo. Tak uz jen malý detail, když píše dopis sultánovi, měl by arabského písma psát zprava doleva a ne jako u nás...

Domnělý únos (2019) (TV film) odpad!

Už se na tento a podobné filmy dívat nebudu, protože je to ztráta času. Scénář nedokonalý, některé pochody úplně mimo a herecké výkony také žádná hitparáda.

Temný rytíř (2008)

Bohužel se nemohu ztotožnit se zde přítomným obrovským obdivem s postavou Jokera, neustále otřesné oblizování a koktaní mi prostě nesedí. Navíc první hodina celkem dost nuda a pak východ Jokera z nemocnice v oblečení sestry a jeho styl chůze, tak to byl vrchol trapnosti.

Patriot (1998)

Jsem docela překvapen z takových hodnocení, protože jsem viděl desítky daleko horších filmů. Za mě to tak tragické nebylo.

Modrá lucerna (2010) (TV film)

Jedna z těch lepších z německé produkce

Mrazivá past (2021)

Chápu, že herec hraje pro peníze, ale že se Liam k tomuhle propůjčil, tak to jsem vážně zklamán.

Luther: Pád z nebes (2023) odpad!

No to snad nemohou ani myslet vážně natočit takovou neskutečnou blbost....scénář úplně mimo a ten postup policie, no to normální hlavou snad ani nejde vymyslet, pardon, jak jsem mohl vidět, tak vlastně jde . No a že matka nepozná vlastni dceru a splete si ji s děvčetem o 50 kg hubenějším snad ani nezasluhuje komentář. Naprostý odpad.

Jeskyně (2005)

Vůbec nerozumím tak špatnému hodnocení a zdejším komentářům. Že by byl film nuda a bez napětí, tak to určitě ne, tedy alespoň za mě. Ale každý má samozřejmě jiný názor, mě se to tedy líbilo a nenudil jsem se