Nezlomní (2024)

Nenápadná novinka v kinech, která v sobě kloubí adrenalin vytrvalostního sportu a lásku opuštěného zvířete. Pokud si myslíte, že to moc nejde dohromady, přesvědčte se sami. Michael v podání Marka Wahlberga a toulavý král Artur si Vás získají příběhem podle reálné předlohy. Pro všechny pejskaře povinné.

Než jsem tě poznala (2016)

Můj největší doják za posledních 10 let. Skvělí herci na všech postech. Vřelá Luisa s neuvěřitelnou mimikou obočí, Will jako ideální kluk s handicapem. Vyváženost vtipných i dramatických okamžiků. A hvězdní autoři písní. To všechno jsou spouštěče silných emocí.

Oběť (2019) (seriál)

Strhující příběh o utrpení, vině a síle odpustit to, co je neodpustitelné.

Obr Dobr (2016)

Chce to víckrát vidět, než přijdete na chuť. Upovídané, či spíš užvatlané. Skvělé scény na královském dvoře a se zlými obry.

Odložené případy (2003) (seriál)

Opět začali reprízovat na Nově, vidím poprvé. Myslím, že v době vzniku se muselo jednat o celkem převratný krimi seriál. Originální nápad dořešení starých vražd, použití flashbacků a dobové hudby. Má to švih a pozitivní energii.

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

S přimhouřením oka za 3*. Nevím, čí práci mám pochválit, ale líbila se mi polosuchá juka v rohu kanceláře kriminalistů. Takový drobný detail. Jinak scénář i způsob natočení rutinní a nezapamatovatelný. Proč je tolik scén s nasedáním do auta a přijížděním někam?

Opravdová kuráž (2010)

Nefalšovaný Divoký západ včetně pojízdné zubní ordinace. Atmosféra, při které místy naskakuje husí kůže. Umocněno řadou nezapomenutelných hlášek. Steinfeldová, Bridges a Damon ve svých životních rolích.

Osada (2021) (seriál)

Tohle dokáže jenom dobrý autor. V první půlce nám nasázel pitoreskní postavy s ujetým chováním, pak nám je nechal pochopit a my si v závěru přiznáváme, že je máme rádi i s tou jejich pohodou.