Oscar 2024 (2024) (pořad)

Důstojný a emotivní ceremoniál, kterému dodával šťávu a rodinnou atmosféru moderující Jimmy Kimmel.

Ostrov dinosaurů (2014)

Dívala jsem se společně s dětmi a požádala je o hodnocení. Tu jednu hvězdu přidělilo samo cílové publikum.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Osobně považuji za dosud nejlepší a nejoriginálnější pohádku Karla Jandáka. Všechno, jak má být = krásné scenérie, sníh, kouzla, poetika i vtip, herecké výkony, kostýmy, hudba. Ze zásady o Vánocích nesleduji žádné reprízy a tahle premíéra byla podle mého gusta. Takže, Karle, nedělejte si těžkou hlavu. Děti, senioři i většina populace je spokojená, jenom fajnšmekři musí dát najevo, jak by to dokázali líp.

O zpívajícím stromku (2016) (TV film)

Scénáře a "humor" německých pohádek mě nepřestávají udivovat.

Pánský klub (2021) (divadelní záznam)

Úsměvné a v mnohém poučné.

Panství (1999)

Film mi připomněla zpověď Martina Dejdara v Kabinetu dr. Honzáka. V době jeho uvedení do kin jsme ho s manželem viděli. Oproti tehdejší domácí produkci byl něco výjimečného, asi i vysoko rozpočtového, co mělo západní úroveň a ambici. Bohužel je štěstěna vrtkavá.

Partička (2011) (pořad)

Ordinuji jako všelék na starosti a smutky. Samozřejmě ne každý den je posvícení, ale talent, vtip a pohotovost čtveřice improvizátorů a jejich hostů vysoce převyšuje běžný průměr. Kdo z nás to umí? Škoda absence Ondřeje Sokola, ten dokázal zvedat a překonávat laťku. Poslední dobou jsem sérii z Primy přestala sledovat. Suchánek svou zdržovací taktikou a otráveným chováním jen irituje. Geňa vypadá vyčerpaně. Asi by to měli zabalit nebo se zamyslet, jak lépe bavit.

Partička (2009) (pořad)

Byly doby, kdy jsem ve srovnání s českou verzí tuhle preferovala. Mám ráda všechny slovenské účinkující a cítím, že na sebe dobře reagují. Ale jejich humor je příliš prvoplánový až parodický a nikdy mě nepobavili do té míry, jako některé skvělé scénky jejich tuzemských následovníků.

Pařba o Vánocích (2016)

Po přeslazených romantických filmech, vysílaných o Vánocích, je tahle pecka jako blesk z čistého nebe. Nejvíc mě těšila představa být zaměstnancem firmy, která si nehraje na nějakou štábní kulturu, kde se všichni dokážou chovat přirozeně a příležitostně odvázat. Přes gradující apokalypsu vánočního večírku jsem se celou dobu dobře bavila a to bez požití jakýchkoli podpůrných látek. Dík scénáristům.