StreetDance 3D (2010)

Hodinu a půl ztracenýho času už mi v životě nikdo nevrátí :( * za snahu :/

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Pěkná, zábavná odreagovačka. O nudě nemůže být ani zmínka. Pomalu stárnoucí Cruise je pořád ve formě a dokazuje nám, že na to ještě má. C. Diaz sympatická každým coulem.

Let's Dance 3D (2010)

Na urovni jednicky, dvojky + 3D jako bonus. Pro mě jakožto tanečního antitalenta téměř adrenalinová podívaná :))

Ženy v pokušení (2010)

Vejdělek a Macháček = záruka minimálně průměrné české podívané.

Pan Dokonalý (2009)

Nebýt A. Bledel, tak si tohodle snímku nejspíš ani nevšimnu. But i love her, i can't help it. She's so much sweet :P

Resident Evil: Afterlife (2010)

Je jasný, že hlavním tahounem filmu je 3D zpracování propůjčené od samotného mistra Camerona, ale zombie matrix ? Snad se nad námi utrápenými diváky slitují a další díl už nevznikne.

Kajínek (2010)

O příběhu a skutečnostech v něm zahrnutý nemá cenu polemizovat a vůbec mě to nezajímá. Po filmové stránce na český poměry vynikající a co se mě týče, tak i ta snaha a celková myšlenka vytvořit český rádoby akční film se mi zamlouvá aneb dost těch věčných hodinu a půl dlouhých tlachání o ničem, na což jsme byli ve většině porevolučních movie zvyklí! ( btw... R.I.P Vladimír Dlouhý )

Frozen (2010)

Tématicky na jedničku, skvělej nápad. Jen by to chtělo o něco detailnější zpracování a minimálně pár dialogů (a že jich bylo celkově požehnaně) nahradit akcí různého typu.

Ip Man 2 (2010)

Slabší verze vynikající jedničky.

Ip Man (2008)

Společně s Fearless ( Jet Li ) asi nejlepší film s touto tématikou. Vynikajcí zpracování této legendární postavy ( učitele slavného Bruce Lee ).