Kouzelníci (2013)

Povedené především v momentech, které vzdorují klasickým dějovým postupům... A zbytek taky ujde. 65%

Spinners (2014)

Začátek má velice příjemnou atmosféru, prostředí "živých poutačů" je neotřelé, vývoj situace beru, ale je to zbytečně nedotažené.

Clown (2008)

Nedalo se z toho vytěžit víc? Tolik námahy pro tak malý tvůrčí vklad...

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Půjdu proti proudu i náladám, jak jsem od toho vůbec nic nečekal, celkem mě to bavilo. Dobré triky, nějaký ten smrťák v kladných řadách, profesor Kolečko za kokota, dobré zakončení slušné série, u které většinová divácká obec podlehla davové hysterii, ne? 70%

Footloose (1984)

Kdyby to ten Bacon aspoň celé opravdu odtančil... Práce s dublem nedostatečná! Čas od času se někde objeví odkaz zrovna na tento film a já sice nedokáži posoudit vliv snímku v době, kdy vyšel, ale dnes? Nevidím důvod se k němu vracet. 50%

Odnikud (2017)

Čekal jsem, že mě to chytne víc - téma silné, Krugerová výborná, závěr odevzdaný. 65%

Pravdivý příběh (2015)

Ze samotného zločinu běhá mráz po zádech, jenom z té letmé rekonstrukce obsažené ve filmu se mi zastavil dech, což asi vypovídá ve prospěch filmu. Franco je ve své roli výborný, Hill se mi tam moc nehodí a jeho chemie s Jonesovou je nulová, což je špatně především proto, že její postava, byť prostorem omezená, má pro vyznění snímku důležitou emocionální funkci. Výsledný dojem spíše standardní, mírně nad průměrem. 65%

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

ED WOOD pro nové století. Francovi se to celkem povedlo, jeho nesoudný magor rozesmává i dojímá a jeho přesnost v imitaci neumětelského škváru vyloženě baví. Konec konců s touto vizí se ztotožnil i samotný Tommy :-) 80%

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Odbytá televizní buddy kriminálka, na které se podepisuje netflixovská zbrklost. Nevím, většina filmů od Netflixu "smrdí" stejně, nedoladěný scénář, televizní look, chabá práce s prostředím i rekvizitami, omezené možnosti komparzu - tohle má konkurovat čemu? 50%

Vražda na jachtě (2019)

Sice zajímavě obsazená, ale jinak v podstatě slaboduchá televizní hra na dobrodružnou detektivku. Ekvivalent navoněného hovna. 30%