Cimrmani zblízka (2024) (TV film)

Průměrný dokument o dokonalém divadle. Nic moc nového se nedozvíte, ale pro fanoušky je to příjemné pokoukání.

Česko na grilu (2024) (pořad)

Úplně špatně to není, ale oproti Mastersefovi je to nudné a ti lidi vůbec neumí vařit. Nechápu, proč tam jsou ti moderátoři, jsou akorát trapni .

Krotitelé duchů: Říše ledu (2024)

Nejsem zklamaný a to je hlavní. Nostalgická linka funguje, stejně tak humor a Marshmallow Men :-). Klidně by to mohlo být o trochu kratší, je zde i dost omáčky okolo, hlavně co se týká rodinných vztahů.

Prázdniny s Broučkem (2024)

Letní pohodová komedie s jednoduchým příběhem, která by klidně mohla být delší. Solidně jsem se bavil.

The Beekeeper (2024)

První půl hodina skvělá, nekompromisní. Poté to začne padat do absurdna a procházka Bílým domem je hodně naivní. Celkově mě to ale bavilo.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023) odpad!

Kravina a nuda od první minuty. Asi v polovině se to trochu rozjede, ale i tak mě to moc nebavilo. Ani vizuál nějak neuchvatil, misty to dokonce vypadá humorne až trapně, když je herec před digi pozadim jak v nějakém béčku. Nečekal jsem, že poslední Černý Panter bude mít tak brzo premozitele v trapnosti. Naprosto zbytečný film.

Aquaman a ztracené království (2023)

Jdu proti proudu, ale za mě byla jednička strašná sračka a naopak dvojka mě bavila celou dobu. Škoda opakovaných klišé a 4x one second to death, ale jinak překvapení a lepší 3*

Barbie (2023)

Scénář je teda hodně špatný až trapný. Margotka úžasná jako vždy, ale film s dementním scénářem neutáhne ani ona. Nicméně vizuál Barbie světa skvělý, takže ty 2* mohu dát.

Buď chlap! (2023)

Dokoukáno bez psychické újmy, takže si to za mé oblíbence Rambu s Prachařem 2* zaslouží.

Cesta do tmy (2023) (TV film)

Trapné, hloupé, nudné, televizní.