On se bojí (2023)

Generátor náhodných divných a psycho scén, navíc s nekonečnou délkou.

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Film s rozpočtem 100mega a má tak laciné až vyloženě odporné efekty, že vypadá hůř než kdejaké béčko a céčko na Netflixu.

Matematika zločinu (2023) (seriál)

Na české poměry kvalitní počin, ale spíše bych uvítal celovečerák. Zde byla spousta zbytečných scén a konverzací.

Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)

Skvělé herecké obsazení a pár odhalených koziček českých hereček, ale jinak slabota. Nepůsobí to reálně, ale spíše hodně amatérsky, naivně až trapně. Bavil mě pouze Jan Jiří Grasel.

Luther - Série 1 (2010) (série)

Velmi dobrá a temná krimi. Za preplacane finále ubiram jednu *. Skvělý Elba a Ruth Wilson.

Luther - Série 2 (2011) (série)

Dějová linka s mladou kurvou a vydíráním Luthera je nesmyslná a nelogicka. Drsný polda, ktery se jinak s nikým nemaze, se necha vydírat a propichnout ruku hřebíkem. Nelogicnosti je plná serie, oproti té první. Sráží to celkové hodnocení. A závěr cele série? Absurdní bez špetky logicnosti.

Luther - Epizoda 2 (2011) (epizoda)

Smysl to moc nedává, spousta klišé a už se z toho vytrácí taková ta realistická surovost. Jak děti dostal do dodávky aniž by se rozutkli? Proč z dodavky utekl jenom jeden. Jak to že je Luther na místě vždycky jako první i když se tam.sjíždí všechny hlídky?

Mavka: Strážkyně lesa (2022)

Solidní animák. Pěkně barevná animace, děj ale dost předvídatelný, místy nesmyslný a naivní. Slabší 3*.

Sherlock - Skomírající detektiv (2017) (epizoda)

Absolutně zbytečný, divný a nudný díl bez nějaké pointy. Sherlokovo delirium mě vytáčelo, stejně tak opakované promlouvání s mrtvou Watsonovou manželkou. Navíc děj postrádá logiku, když geniální detektiv, který všechno pozná i podle písma v dopisu, si nevšimne, že je žena v převleku. Tajné dveře do pokoje v nemocnici o kterých nikdo neví :-). Zajímavý pouze pouze závěr, tzn. posledních pár minut.

Mafiáni - Súmrak bossov (2017) (série)

Některé díly kvalitativně na úrovni první série, ale několik dílů bylo docela o ničem. Celkově o fous slabší než Mafiáni.