Banánový Joe (1982)

Měl jsem trochu strach jaké to bude když tady není Hill, ale je to vážně super! Lehká až naivní komedie o prosťáčkovi Spencerovi vážně sedla a navrch jako perlička zazní ve filmu pár songů ze společných filmů Spencer & Hill (např. Sudá a Lichá a Dva výtečníci)

Batman (2022)

Atmosféra na maximu a celý film snad 2x na chvíli uvidíme denní světlo. Škoda že není také více scén s Brucem Waynem v "normálním" životě, dodalo by to filmu na uvěřitelnosti.

Batman se vrací (1992)

Druhý díl Batmana mi hned od začátku přišel mnohem lépe vizuálně zpracovaný než jednička, nemyslím efekty, ale ponuřejší atmosféru (například záběry na Batmanovo sídlo nebo stoky atd...), záporáci jsou správně ujetí a nevyzpitatelní, je to výborné pokračování, ale jednička se mi přeci jenom sedla o něco víc.

Batman začíná (2005)

Rozhodně nejlepší film o Batmanovi (a to počítám i obě pokračování) a jeden z nejlepších komiksových filmů všech dob. Je to snímek, který díky skvělému scénáři a hercům vtáhne do děje jako žádný jiný.

Beethoven (1992)

Tento film mi připadal už v dětství trochu nudný, mnohem víc mě bavil druhý díl

Beethoven 2 (1993)

Tento díl mě bavil mnohem víc než jednička, v dětství jsem to sjížděl pořád, když se ale na to podívám dneska tak je to docela trapný film

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Sice tomu ke genialitě Pixarovských filmů pořád něco chybí, ale i tak je to super zábava (hlavně díky skvělému křečkovi v kouli a holubům) Celý můj výcvik spěl k tomuto okamžiku. Chcípni!

Bony a klid (1987)

Vydařený film o vekslácích, který věrně zachycuje svojí dobu. To je fakt síla že to tvůrci mohli za minulého režimu natočit. Když si vezmu že v počátcích socialismu se točili jenom samá prosluněná propagandistická díla a na jeho konci se točilo tohle. Holt už byli soudruzi v koncích :-) Film dobře odsýpá a obsahuje spoustu "dobových" výrazů a postojů, je to úplná exkurze do historie. Jenom škoda té písničky, která se sice k filmu skvěle hodí, ale její opakování a utnutí když začne někod mluvit začne lézt po chvíli na nervy.

Born Free (1998) (seriál)

Dávali to okolo roku 2000 na Nově (tuším o víkendu ráno) nepřekvapivě pod názvem "Volání divočiny". Byl do docela dobrý seriál pokud mi paměť slouží. V originále ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=20EqVKkN5o0&list=PLpgBzYGW-udIVIwDaTdRJuEUSFQXG5gPI

Botostroj (1954) odpad!

Tenhle film opravdu není žádné Guilty Pleasure nýbrž zlo v krystalické podobě. Narozdíl od jiných 50s filmů mi zde úsměv na tváři opravdu ztuhnul (hlavně v závěru), sledovat to bylo až fyzicky nepříjemné. Goebbels hadr.