Ima, ai ni jukimasu (2004)

Nemám slov! Neuvěřitelně silný filmový zážitek. Film, který udělal ze všech hollywoodských romantických záležitostí jen ubohou trosku. Dokonalý snímek s naprosto fenomenálními hlavními představiteli. Úžasné, úžasné, úžasné!!!

Sin City - město hříchu (2005)

Trvalo mi delší dobu, než jsem si na stylizaci tohohle filmu zvykl.. jeden by mohl říct, že rozhovory byly patetické a že vizualizace byla strohá a nepřehledná. Ale vše tohle patří ke komiksu. A tak musíte Sin CIty brát. Sin City je vyjmeční film, který nám předkládá příběhy ze skutečného života zabalené v naprosto nereálném a výstředním obalu. Další problém u filmů složených z jednotlivých částí bývá nevyrovnanost kvality dílů. To se v tomto případě moc nepotvrdilo. Sin City působí jako celek a jednotlivé části se navzájem podpírají svojí propleteností. Neobyčejné dílo s neobyčejnými herci v neobyčejném prostředí :)* Old man dies , young woman lives. Fair trade *

Veřejní nepřátelé (2009)

Začátek vlažný, konec těžce dotahoval co se dalo. Kamera mnohdy velmi příjemná a mnohdy velmi zmatená. Chyběl tomu lesk, chybělo tomu něco na víc... Dialogy byli fádní a nudné. Vím, že se režisér musel držet skutečnosti ale já myslím, že kdyby si víc pohrál s drzostí Johnnyho a jeho infiltrací společnosti, byla by to větší zábava:) Takhle lehký nadprůměr, škoda:)

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Seriál měl našlápnuto velmi dobře, bohužel ke konci první poloviny první řady seriál ztrácí tempo, snad to druhá polovina napraví :) -- Strašně skvělý seriál, který mě naprosto dostal. Obrovská škoda, že se netrefil do diváckého vkusu masové většiny .. :(

Potomci lidí (2006)

jedno slovo charakterizuje tento film - "věrohodnost"