Metalocalypse (2006) (seriál)

Do anything for Deathklok!

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Prvních deset dílů nepřekonatelných...Pak už kvalita klesá ale pořád nejlepší anime seriál, který jsem viděl :)

Strážci - Watchmen (2009)

pro mě zatím nejlepší film roku (20.6.2009) // tak na konec ho ještě dva filmy předběhli District 9 a na prvním místě je Avatar. I tak velmi slušné třetí místo. Gratulujeme// (rok 2014 - jsem starší, vyspělejší a právě jsem viděl prodlouženou verzi. Watchmen je dokonalý film.)

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Tak tenhle seriál má drzost. Hlavní postava je neuvěřitelně nesympatická, její chování je naprosto nelogické, schizrofrení a absurdní. Snad každý herec musí ve smlouvě podepsat, že mu nevadí vystupovat nahý v seriálu. Jelikož je celá tahle show jen o sexu. Některé dialogy jsou až zoufale trapné a některé jsou až zoufale patetické a některé jsou neuvěřitelně vtipné! Ano, protože ta největší drzost tohoto seriálu je ta, že je neuvěřitelně zábavný. I přes to všechno co jsem vyjmenoval, a je toho mnohem víc, tenhle seriál vážně stojí za sledování. Nevím, jestli si může takovýto seriál udržet kvalitu. Doufejme, že ano. Snad už jen pro nové, drzé děvčátko, které se připojilo do upíří rodiny. A co nás ještě všechno čeká? Vlkodlaci? Možná přijde i Wolverine :) Nicméně by té blondýnce mohli koupit rovnátka:) - druhá série bylo sklamání ale třetí nám to naprosto vynahrazuje a tak musím jednu hvězdičku přidat. // Čtvrtá řada je naprosto úžasná , Fuck Sookie and her precious vagina

Vzhůru do oblak (2009)

Tak nevím co si mám myslet. Toto studio mám strašně rád. Ano, líbilo se mi to ale nebyl to klasický film od Pixars. Grafika byla úžasná jako vždy, ovšem už se nesnažila být tak realistická. Příběh je originální, jako vždy ale je tam spousty nucených vtípků, které kazí dojem z filmu. Vždycky jsme byli zvyklý na to, že filmy Pixars jsou spíše pro dospělé. Z Up mám úplně opačný dojem. Spousta věcí je takřka na míru šitá dětem (infalntilní psíci, velice komicky stavěný pták atd..) Jistě, je tu i nostalgické vzpomínaní dědy na své mládí a dokonce jsme poprvé viděli krev! Ale jinak se celý film snaží spíše pobavit různými komickými scénkamy než nám něco dát jako celek. Místo toho, abychom se klasicky vžili do děje to bereme spíše s nadsázkou a obvyklý "pixarsovský" dojem z filmu se vytratil. A tak se UP zařazuje do běžných animáků na které jsme zvyklí od jiných filmových studií. Škoda..

Yes Man (2008)

strašná pecka! tak dlouho jsem se už nepobavil. Taková nenucená, velice inteligentní zábava, která by bez Jima byla o několik úrovní dole :) YES !

Nic než pravda (2008)

Užasné a strhující drama. Co bych opravdu pochvílil byla kamera díky ní jsem se naprosto dostal do děje a užíval si každý záběr.