Oko bere (2008)

Zajímavý film o lidech, kteří se rozhodli si přivydělat pár set tisíc dolarů. Příběh nenuí a dodává tempo i nádech po celou dobu. Není moc částí kde by se člověk nudil. A o to víc to člověka zajímá se dívat dál. Bohužel posledních 5 minut filmu již byla kýčovitá plitka tvůrců filmu. To tomu filmu ubralo jednu hvězdičku. Je to jak kdyby dálnice končila před cílem. No což. 4*

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Standardní film. Byť je to dle udajně skutečnosti je vidět, že i režisér si trochu některé situace přiepši. Nevadí. Je to dobrá podívaná jak američané dostanou na prdel. Ale jedna věc to opravdu snižuje. Pro neznalé: Co se stalo s pilotem vrtulníku? 3*

Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie (2009)

Byť efekty byi některé opravdu mizerné a příběh byl opravdu standardní mohu říct, že v tomto filmu jde opravdu o standardní podívanou bez velkých jmen. Kdyby tam hrál hlavní postavu Bruce Willis tak by honocení filmu bylo jinde o takových 10%. Když to srovnám se slzy slunce tak mohu říct, že šlo o stejnou vyvraždovací střílečku jako ve slzách. Taky se museli někam dostat a sledovali je. A hodnocení je jiné. Mě se to líbio :)

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

. (---- takto maličký jsem byl když jsem si na tomto seriálu ujížděl. Neříkám, že to bylo skvělé. Krykry byl prcek ale občas s tou godzilou to bylo fajn. I když helena taky žádnej světoborce a kočka nebyla ale bavilo mě to :)

Turnaj zabijáků (2009)

Ou ou ou. Film kde se sejde 30 nejlepších zabijáků světa a jen jednomu jde o pomstu. Film bez hvězdného obsazení a přitom se zajímavou zápletkou v osobě Carlyla. Film, kde jde o tupé vybití a 10 milionů dolarů. Bohužel bez nádechu. Bez pointy. Jen tupé střílení sem a tam a tam a sem. Dokáže to člověka přinutit se koukat ale nikomu to nic nedá, než jen chvilkový zážitek ale v paměti si z toho nikdo pomalu nic neuchová. 3 *

Stíny Abadanu (2006) (amatérský film)

Byť jsem sledoval a zkouknul dost snímků od tvůrců stínu Abadanu od počátku až po toto tak musím říct, že toto je zatím nejlepší počin ale absence kreatury nebo důvodu proč je vše ztraceno mi chybí. Výkony některých herců jsou opravdu slabší což celý děj dost kazí. Je to jak na houpačce. Ale, co se amaterského počinu týče musmím říct jen: SMEKÁM!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Dementní vtipy pro dementní diváky. Obohaceno řečičkama géniu. Tupý, břitký humor, který se mi zalíbil na první kouknutí filmu. Sice je spousta seriálů, které mají uroveň ale asi jsem tupec a tohle je bomba.

Brána do pekel (2009)

Urovní by se to dalo přirovnat k lepšímu amaterskému filmu. Pojetí filmu je divné. Ale nápad není špatný. Demoni vystoupili z pekla a chcou se usadit na zemi. Dobrý nápad. Bohužel celkový dojem kazí špatná kamera a co hůř střelba, krev a další efekty jsou dělány ve střihovém programu pro amatery. Shrnuto je toto CÉČKOVÝ film u kterého člověk ani vlastně nevydrží do konce.

District 9 (2009)

Je mi líto ale absolutně jsem nepochopil o čem to je. Celé to je zmatené. Film kde rasa dokáže vytvořit perfektní technologii se chová jak pravěcí lidé. Nedokázali vlastně ani se vrátit na lod a dělají cokoliv za kočičí žrádlo. Zklamání z celého filmu a tupých scén, nedomyšlenosti završil genialní malý mimozemšťan. Nemělo to pointu, nemělo to šmrnc, nemělo to nic. I ten nápad byl jak od amatérů. pouze *

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Konečně jsem kouknul na tento film a po shlednutí, co dělali ti policajti jsem byl znechucen jejich praxí. Nebyla to samosebou realita tak jsem fandil těm z okrsku. Ale jakmile začli dělat neplechu tak jsem si vzpoměl na nepokoje, co byli ve Francii před pár lety a přál jsem si aby v tom filmu vyhráli fízlové a byl klid. Ale vlastně ono na konci došo ke kompromisu. Remíza je také dobrá takže 3 *