Sociální síť (2010)

Tak přemýšlím, proč má tSN tak vysoké hodnocení. Určitě je se na co koukat, tzv. "ukecanost" mi nevadila, herci byli sympatičtí, ale že by mě to nějak odrovnalo po režisérské a příběhové stránce? To ani ne.

Lovecká sezóna 2 (2008)

Stále docela zábavný animák s dobrými hláškami.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Místy více i méně zábavnější komedie, kterou určitě ještě někdy uvidím, ale nadšený z ní nejsem. Meryl opět nezklamala.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Velmi zajímavé zpracování, které zaujme nejen díky zábavným situacím a dialogům, ale taky pro svou nápaditost. Sice může už po chvíli působit stereotypně a tak trochu začít nudit, ale u mě se tak převážně nestalo.

Počátek (2010)

Tento snímek jsem dlouho odolával shlédnout a ani nevím proč. Film jsem po chvilce sledoval s naprostým zaujetím, a to nejen pro naprosto skvělou dynamiku, režii, střihy a triky, ale hlavně díky příběhu, který je naprosto perfektní. Nolan opět zabodoval na plné čáře a díky mu za bezchybný zážitek.

Red (2010)

Ano, další kladný pocit z akční komedie v tomto roce. Určitě se mi líbily akční scény, které byly dobré, ale humor mě bavil taky dost. Ten se jednoznačně povedl. V kombinaci s akčností je výsledek velmi dobrý.

Protektor (2009)

Asi jsem měl velká očekávání, která se nenaplnila až "po okraj". I přes to si Protektor získal moje sympatie za herecké postavy a dialogy.

Ženy v pokušení (2010)

K pobavení naprosto ideální film, který naštěstí nenabízí jen humor, ale staví i na příběhu.

StreetDance 3D (2010)

Méně efektní než letošní Step Up!, ale na odpis výsledek určitě není. Závěr je vydařený, ale jako celek mě ničím neuchvátil.

22 výstřelů (2010)

Celkem mě překvapilo nízké hodnocení, ale mně se tohle krimi líbilo. Kladem může být evropské prostředí, Reno, ale i děj, který postupem času graduje.