Saltová (2010)

I přes předvídavost filmu jsem spokojen. Jolie si dláždí cestu nadupané akce dál a daří se jí to. Nemyslím si, že se jedná o nějaký průšvih, ale o dobře stavěný akční film, který sice má nedostatky, ale není jich mnoho.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Seriál jsem už pár let neviděl, ale tehdy se mi celkem i líbil.

Na tuhle nemám (2010)

Dle názvu a posteru jsem měl za to, že se bude opět jednat o podřadnou teenage komedii o outsiderovi bez špetky kvalitního příběhu a s dávkou ujetého humoru. A překvapivě jsem se (částečně) mýlil. Naopak je děj dobrý, vtipné momenty a hlášky jsem si taky užil.

Vrahouni (2010)

Nejdříve bych zmínil klady, protože jich bude méně. Ústřední dvojka je mi sympatická, Katherine měla dobré hlášky, které mě občas pobavily. Film sám o sobě už nebyl nijak extra kvalitní, dialogy taky nestáli za moc. Přesto docela pohodové pokoukání.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Jsem rád, že se moje neblahé očekávání nepotvrdilo. Nemyslel jsem si, že výsledek bude koukatelný a vlastně i dobře zpracovaný. Svoje mouchy to mělo, ale pořád převládá spokojenost.

To se stává (2009)

"AH" je určitě dobrý kousek. Je to velmi příjemný film s ne příliš veselým příběhem. Je dobré, že si zachoval po celou dobu civilní stránku a nesešel někam za tyto hranice. Konečně jsem po nějaké době viděl mou oblíbenou G.Davis.

Tekken (2010)

Nebyl to takový patos, jak jsem čekal. Chvíli se střídala dobrá akce s nevydařeným příběhem a kvalita zůstala někde na půli cesty. Jon Foo byl celkem dobrý a dokážu si ho představit i v jiných filmech (nejen) toho ražení.

Synecdoche, New York (2008)

Hereckému obsazení nic vyčítat nemůžu - je kvalitní a postavy jsou dobře zahrané. Problém nacházím ve sféře děje, který mi jednoduše prosvištěl před očima a nebylo toho moc, čím mě zaujal.

Centurion (2010)

Neberou mě krvavé řežby bez kvalitnějšího příběhu. Za nějakou dobu ani nebudu vědět o čem film byl. Nic památného se v něm totiž neodehrálo.

Cemetery Junction (2010)

Mám slabost na retro filmy s britským původem. Na "CJ" opět oceňuji britský humor, který i zde nezklamal. Je také dobře, že nestaví právě jen na humoru, ale také na příběhu, který se nemá za co stydět. Za mě 4-5*, ale přikláním se k pěti.