Čelisti (1975)

Určitě solidní podívaná s kvalitní atmosférou. Výborný film.

Kšefty s tátou (1994)

Já si nemůžu pomoct. Já tuhle komedii beru a vůbec bych jí tak neodepisoval. Na normální shlédnutí určitě stačí.

(J)elita ze střídačky (2006)

Zprvu nepříjemně ,,ulítlá" komedie se změnila na docela pohodový zábavný filmeček. Jen škoda těch ohraných scének, kde máte pocit, že už jste něco z toho někde viděli (a ne jednou).

Death Ride (2006) odpad!

Tak takovej ,,hororovej" šmejd jsem dlouho neviděl. Přišlo mi to jako kdyby si parta mladých lidí usmyslela, že teď hned bez jakékoliv přípravy natočí horor, který má neuvěřitelně hloupé triky. Herecké výkony jsou k smíchu a příběh je tak ubohý, že jsem si myslel jestli náhodou nejde o nějaký studentský film (a to nechci studenty urazit), popř. jestli se scénárista nesnaží o nějakou parodii. Žádný takový náznak jsem nenašel. Tenhle film určitě zaujímá přední místo v mém žebříčku nejhorších filmů. Megalomanská kravina.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Špatné to není, čekal jsem to mnohem horší. Díky tomu je to velké překvapení. Vcelku slušná detektivka, i když snaha o jistou nápodobu amerických kriminálek je znát. Přesto spokojenost.

Jen trošku štěstí (2006)

Příjemně koukatelná komediální romantika. I Lindsay byla k sežrání.

Arachnofobie (1990)

Jak já nemám ty pavouky rád:D Tohle se ale docela povedlo. Hodnocení: 60%

Live Earth (2007) (koncert)

Nějak mi to přišlo jako ubohá snaha o navázání něčeho podobného jako bylo Live 8. I celé to spojení a tak se mi už moc nelíbilo. Live 8 mělo určité kouzlo. Tohle moc nešlapalo. Nicméně jako velkej hudební fanoušek jsem po této stránce spokojený. Hodnocení: 70%

Live 8 (2005) (koncert)

Nevím jestli měli umělci za záměr skutečně pomoci nebo se opět zviditelnit, ale podívaná to je hezká. Hodnocení: 90%