Hranice nemožného (2008) (seriál)

Seriál si mě získal ihned první epizodou a po první sérii musím konstatovat jen nadšení. Nemůžu se dočkat dalších dílů. Mám co dohánět, ale věřím, že mě to nezklame.

666 Park Avenue (2012) (seriál)

Uvidíme jak se bude seriálů dále rozvíjet. Sice občas pokulhávám, ale sledovat se to dá v pohodě. Navíc sympatičtí herci.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Po druhé sérii musím zvýšit na 5 hvězd. Ze začátku mi seriál příliš nesedl, ale teď? Směju se prakticky pořád.

Paranormal Activity 4 (2012)

Na trojku 4 nemá, ale nezklamala mě. Sympatičtí herci, vše v zaběhnutých kolejí, takže nic nového nehledejte. Jenže já se dobře bavil. Několikrát jsem nadskočil, zasmál se. Za mě silnější 3*. A opravdu nechápu zdejší odpadové hodnocení. To podle mě "in" opravdu není.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Emily opět naprosto výborná, ale proč byla délka filmu přes dvě hodiny? Šlo to dost zkrátit a výsledek mohl být určitě lepší. Takhle se střídala poměrně dobrá zábava s nudnými pasážemi, které byly zbytečné. Vesměs stejně převládá lepší pocit už díky hereckému osazenstvu.

Můj týden s Marilyn (2011)

Škoda. Myslel jsem, že se dočkám více emocí a dramatu, ale nějak mi to místy chybělo. S Michelle jsem problém neměl, v této roli se mi líbila, ale snímek mě nechal chladným.

Rock of Ages (2012)

Snímek nabízí trochu naivity, klišé, ale i dobrou zábavu a fajn písně. Navíc se mi líbilo obsazení a jednotlivé role, které mě pobavily. Čekal jsem spíše tvrdší rockovou podívanou, ale tohle mi zklamání nepřineslo.

Až vyjde měsíc (2012)

Já ani nevím, co přesně si myslet. Na jednu stránku nabízí film jakousi nevšední podívanou, zajímavě zpracovanou a natočenou, s výborným obsazením, ale později už mě to celé nějak vadilo. Přesto musím dát silnější 3*.

Muži v černém 3 (2012)

Čekal jsem horší výsledek, ale trojka je taková "normálka", která párkrát pobaví a ani příliš nenudí. Kratší by to mohlo být, ale film nedopadl špatně.

Prometheus (2012)

Já vám nevím, je to dobrá podívaná, celkem se mi líbila, ale nedokázalo mě to vtáhnout do filmu. Snímek za podívání určitě stojí.